+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

gaisa plūsmas mērītāji, sensori

Auto filtrā (pie meklētājprogrammas), izvēlieties automašīnas marku un modeli (nospiediet saglabāt).

Katalogs ir iedalīts galevenajās kategorijās, to sniedzam kreisajā izvelnē.

Izvēlieties kategoriju GAISA PLŪSMAS MĒRĪTĀJI.

Jums tiks sniegts viss gaisa plūsmas mērītāju saraksts, kas var būt piemērots Jūsu izvēlētajai automašīnai.  

PIEVĒRŠAM UZMANĪBU, ka saraksts ir vispārējs, t.i tiek sniegti gaisa plūsmas mērītāji, kas var derēt  visām šā auto modeļa motora modifikācijām.Tāpēc, lai izvēlētos pareizu gaisa plūsmas mērītāju ir jāzina, kāds ir Jūsu dzinēja tilpums, ​​jauda (kilovatos), precīzs izgatavošanas gads.

Lai gaisa plūsmas mērītāji būtu pareizi izvēlēti:

  • Pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo detaļu saskaņā ar ražotāja OE kodu, izvēlējušies automašīnas marku un modeli meklētājā ievadiet meklējamās detaļas ražotāja kodu (OE KODS)
  • PĀRBAUDIET sava motora tilpumu (piem., 2,5 DTI) un jaudu (piem. 110 kw). Preču piezīmēs (ieejot preces kartē), pārbaudiet, vai gaisa plūsmas mērītājs ir piemērots Jūsu motoram. Ja vismaz viens apraksts nesakrīt, pabeidzis iegādi paziņojiet menedžerim, ka neesat pārliecināts vai esat izvēlējies pareizo produktu un piezīmēs norādiet ražotāja kodu vai VIN numuru un precīzus savas automašīnas datus.                      

Ja neatradāt Jums vajadzīgo detaļu mūsu e-veikalā - sazinieties ar mūsu menedžeri, kurš palīdzēs atrast. Gaisa plūmas mērītāji var tikt pasūtīti pēc īpaša pasūtījuma.   

Preces: 0

Nav izvēlēts neviens auto, izvēlieties auto, lai atrastu nepieciešamās detaļās.