auto akumulatori

auto akumulatori

Mūsu piedāvājamie ,,Hunstoff Baterie’’ akumulatori izceļas ar augstu vācu kvalitāti un ir paredzēti vieglajām automašīnām, mikroautobusiem  un kravas automašīnām.

Izgatavoti saskaņā ar jaunākajām ,,Continuous Casting’’ un ,,Expanded Metal’’ tehnoloģijām, atbilst

visām visaugstākajām automobiļu ražotāju prasībām, tiem ir sertifikāti ISO9001, ISO14000, QS9000, VDA6.1 un TS16649. Šo akumulatora plātņu ražošanai izmantojams kalcijs, kas nodrošina ilgāku ekspluatācijas laiku un uzlabo ekspluatācijas raksturojumus.

Pat tad, ja jūs pirmo reizi izvēlaties akumulatoru savai automašīnai  vai vienkārši meklējat ilgi kalpojošu, izturīgu un kvalitatīvu produktu no mūsu piedāvājamā klāsta Jūs noteikti atradīsiet sev piemērotu un izvēlēsieties paši, vai arī ar mūsu menedžera palīdzību.

Lai izvēlētos pareizo akumulatoru, jums jāzina šādi automašīnas parametri:

  • Izgatavošanas gads;
  • Motora tilpums (1.8L, 1.9L, 2.0L);
  • Motora jauda (kW);
  • Degvielas veids (benzīns, dīzeļdegviela);
  • Akumulatora kontaktpunkts (- / + vai +/-)

Turklāt, lai pilnībā pārliecinātos, ka Jūsu jaunais akumulators patiešām iederas viņam paredzētajā automašīnas vietā, pirms izvēloties vislabāk vēl izmērīt augstumu, platumu un garumu.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.


Auto akumulatori - atkārtoti uzlādējami akumulatori, kas piegādā automašīnai elektroenerģiju. Tradicionāli akumulatorus sauc par SLI (angļu Starting, lighting, ignition, liet:aizdedze, gaismas). Akumulatora  galvenais mērķis ir nodrošināt automašīnai enerģiju aizdedzei, jo, kad automašīna tiek iedarbināta, to tālāk darbina ģenerators. Vairumā gadījumu ar vienu automašīnas iedarbināšanu tiek izkrauts nedaudz mazāk par trim procentiem auto akumulatora. SLI akumulatori ir izstrādāti tā, lai nodrošinātu lielu momentālo jaudu, un lai to varētu uzreiz atkal uzlādēt. Akumulatori darbojas īsāk, ja tie ir pilnībā izlādēti. Dziļas izlādes saīsina šā automašīnas elementa darba laiku.

Parasti akumulatori var piegādāt nedaudz vairāk enerģijas nekā automašīnai ir nepieciešams, it īpaši gadījumos, kad elektriskās sistēmas darbs pārsniedz ģeneratora radāmo enerģiju. Vairumā gadījumu akumulators atbalsta sistēmas spriegumu no 13,5 līdz 14,5 Voltu.

 Pirmajās automašīnās nebija akumulatora, un visa elektriskā sistēma likās minimāla salīdzinājumā ar mūsdienu automašīnām. Tad automašīnas signāls bija tikai parasts zvaniņš, automašīnas lukturi darbojās tajās dedzinot gāzi, bet motors tika iedarbināts ar rokturi. Akumulatorus plašāk sāka izmantot  1920. gadā, kad automašīnas sāka ražot ar elektriskiem starteriem (t.i., tie netika iedarbināti manuāli). Cieši noslēgti akumulatori,  kurus nav nepieciešams papildināt, tika izgudroti tikai 1971. gadā. Pirmā elektriskā automašīnas iedarbināšanas sistēma bija 6 volti, un automašīnas plusa pols bija savienots, kā zeme ar automašīnas virsbūvi. Visu mūsdienu automobiļu akumulatoru zeme ir mīnus pole, un tieši tas ir savienots ar automašīnas virsbūvi. Apmēram1950. gadā ir sāktas ražot  12V automašīnu sistēmas. Vieglajām automašīnām šīs sprieguma sistēmas ir izmantojamas līdz šim. Šādas sistēmas izmaiņas ietekmēja uzsākt lielāku dzinēju ražosanu.

Akumulatori ir dažādu veidu, bet galvenie ir šie:

  • Skābes akumulatori;
  • Gela akumulatori.

Un arī:

  • Akumulatori  tiek iedalīti pēc izmēriem (augstums, garums, platums) un uzstādīšanas veids;
  • Dažādām automašīnām  ir vajadzīgi dažādas ietilpības akumulatori.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots