akumulators

akumulators

Pirms meklējot detaļu izvēlieties sava automobiļa marku un modeli.

Tas atvieglos meklēšanu.

Ja rodas jautājumi vai akumulators patiešām ir piemērots Jūsu izvēlētajam automobilim, vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet menedžerim, izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!’’

Akumulators - viena no svarīgākajām automašīnas daļām. Bez šīs detaļas automašīnu nevarētu iedarbināt  un sākt braukšanu, redzēt ceļu tumsā vai klausīties mūziku. Šī automašīnas detaļa - elektroenerģijas uzkrāšanas ierīce. Jo vairāk automašīna ir aprīkota ar dažādām iekārtām, jo ātrāk akumulators izlādējas..

Iegādājoties šo 15-20 kg smagu detaļu, būtu vērts pievērst uzmanību kvalitātei - ziemas periodā kvalitatīvāks akumulators ir uzticamāks. Izvēloties kvalitāti, novērsīsiet laika patēriņu akumulatora izlādes gadījumā - braucot nelielus attālumus, akumulators nespēj uzlādēties, bet aukstāks, ziemas laiks - pārbaude katrai automašīnai.

AKUMULATORS
€177.00
180AH, 1050A (EN), 513x223x223, HD, Hunstoff
Preces kods: AH180
Šī prece neatrodas noliktavā
Šī prece neatrodas noliktavā
€177.00
€61.50
105AH, 680A (EN), 344x172x230, Sauss
Preces kods: 6ST12V105AH680A
Atlikums noliktavā: >5
Atlikums noliktavā: >5
€61.50
Rāda no {start} līdz {end} kopā {total} (Kopā lapu - {pages})

Katram akumulatoram ir šādi parametri:

  • Starta strāva
  • Rezerves tilpne
  • Noteikts lielums

Starta strāva ir svarīgāka auto īpašniekiem, kas dzīvo aukstāka klimata  valstīs. Šādās vietās akumulatoram ir jādarbojas arī ja temperatūra ir zemāka  par nulli - starta strāva šeit ir īpaši svarīga.

Rezerves ietilpībai vajadzētu palielināties atbilstoši elektronisko ierīču skaitam. Jo vairāk viņu ir, jo lielākas ietilpības akumulatoram ir jābūt.

Visbeidzot, piemērota lieluma akumulators arī ir svarīgi. Šo detaļu izmērus norāda noteiktas skaitļu grupas. Piemēram, skaitļa 34 grupa piemērots ,,Chrysler’’, 35  grupa - jaunākām ,,Nissan’’, ,,Honda’’ automašīnām.

Rāda no {start} līdz {end} kopā {total} (Kopā lapu - {pages})

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots