+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto logu slotiņas un to daļas

auto logu slotiņas un to daļas

Automašīnu logu slotiņu  klāsts ,,Signedā’’ patiešām var pārsteigt. Pie mums Jūs atradīsiet ne tikai pasaulē pazīstamu labi zināmu ,,Hella’’  ražotāju logu slotiņas, bet arī ,,Magneti Marelli’’ un ,,Einparts’’ piedāvājamo produkciju. Ar ko atšķiras piedāvājamās preces? ,,Hella’’ firmas automašīnu logu slotiņas izceļas ar oriģinālu kvalitāti, tās var pielāgot automašīnām, mikroautobusiem un kravas automašīnām.

Pardodamie logu tīrītāji  ir ar rāmi vai bez tā. ,,Magneti Marelli’’ auto logu slotiņas izceļas ar labu kvalitatīvi un izturību, taču tie ir arī hibrīdi. Ja jūs vēl neesat dzirdējis, kas ir hibrīda auto logu tīrītāji, tagad ir laiks to uzzināt! Hibrīda logu tīrītāja konstrukcija sastāv no klasiskā rāmja, kā arī svirām, lokiem  un kompakta plastmasas pārsega. Šim logu tīrītāju tipam ir aerodinamiska spārna efekts - tie ir ļoti tuvu stiklam. Citu uzņēmumu piedāvātie produkti arī ir ļoti uzticami, un, protams, tie ir lētāki, tāpēc izvēlaties Jūs!

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Auto logu slotiņai ar rāmi piemīt šīs ekspluatācijas īpašības:

 • Ilgs kalpošanas laiks;
 • Nano tehnoloģiju veidā ar grafīta pārklājumu auto logu slotiņai ir ļoti zema berze ar stikla virsmu;
 • Pateicoties rāmja konstrukcijai auto logu slotiņa stipri piespiežas pie stikla visos punktos un tā pilnīgi notīra visu virsmu neatstājot švīkas;
 • Izturīgs tērauda rāmis un dizains nodrošina maksimālu stabilitāti un uzticamību;
 • Plānāka auto logu slotiņas  gumija (līdz 9 mm)  ir ideāli piemērota pat komerciālai lietošanai;
 • Spīdīga virsma pasargā no atmosfēras iedarbības jebkuros laika apstākļos;
 • Komplektā ietilpst dažādi turētāji, kas nodrošina pielietošanu lielākai daļai  transportlīdzekļu.

Auto logu slotiņām bez rāmja piemīt šīs ekspluatācijas īpašības:

 • Ilgs kalpošanas laiks;
 • Zema profila aerodinamisks spoileris nodrošina optimālu kontaktu ar stikla virsmu pat  stipra vēja laikā ātri braucot;
 • Integrēta elastīga konstrukcija nodrošina labu pielāgošanos stiklam, pat dažādas   pārbīdes darbības laikā sakarā ar ekstrēmāliem laika apstākļiem;
 • Precīzi izstrādāts auto logu slotiņas izliekums labākai tīrīšanai;;
 • Nano tehnoloģiju veidā ar grafītu pārklātai auto logu slotiņai ir ļoti zema berze ar stikla virsmu;                             
 • Uzlabots gumijas sastāvs aizsargā pret ultravioleto starojumu un karstumu;
 • Bez metāla konstrukcijas, kas pasargā no piesalšanas ziemā;
 • Ideāli piemērots visiem laika apstākļiem.

Par HELLA

HELLA KGaA Hueck & Co ir globāls uzņēmums ar 70 birojiem vairāk nekā 30 valstīs. Uzņēmuma inovācijas atslēga ir vairāk nekā 100 gadu ražojamie un piegādājamie apgaismojuma un elektronikas komponenti  automašīnu industrijai. HELLA ir starp 50 lielākajiem automobiļu detaļu piegādātājiem pasaules tirgos un valda vienu no pasaulē lielākajām organizācijām, kas nodarbojas ar auto-detaļām, diagnostiku un remontu.

HELLA zīmols asociējas ar kvalitāti un inovācijām automobiļu tehnoloģiju jomā. Galvenais HELLA panākums ir saistīts ar paplašināmām inovācijām un dizaina pilnveidošanu, kā arī nepārtraukti radot vērtību nākotnes automašīnām.

Kā vadošais no slavenākajiem auto marku ražotāju partneriem, HELLA ir apņēmusies ar saviem produktiem auto vadītājiem nodrošināt drošāku braukšanu. HELLA piedāvā plašu,kvalitatīvu sortimentu vairumam  automašīnu.

HELLA auto logu slotiņas redzamības uzlabošanai un drošākai braukšanai.

No mūsu auto logu slotiņu sortimenta varat izvēlēties arī mazliet lētākas, bet kuru  kvalitāte ir gandrīz tāda pati kā, eiropas preču zīmola ’’EinParts’’ bezrāmju auto logu slotiņu, kuru izmēri varētu būt: 350mm, 400mm, 425mm, 450 mm, 475mm, 500mm, 525mm, 550mm, 600mm, 650mm, 700mm. Auto logu slotiņām ir raksturīga augsta kvalitāte, izturība, elastīgums un aerodinamiskums, kas saglabā savas īpašības jebkādos laika apstākļos.
Mēs varam piedāvāt arī augstas kvalitātes, bet lētu aizmugurējā stikla tīrītāja slotiņu ar kājiņām.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots