+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

slotiņas

slotiņas

Pirms meklējot detaļas, izvēlieties savas automašīnas marku un modeli. Tas atvieglos meklēšanu.

Ja rodas jautājumi, vai slotiņas derēs Jūsu izvēlētam automobilim vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet jautājumu menedžerim izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Logu slotiņas ir bez rāmja ar rāmi, kā arī hibrīda. Hibrīda ir jaunums. Kā tās  atšķiras no parastajām logu slotiņām? Hibrīda logu slotiņām ir klasiskais rāmis, svira, elastīgs, kompakts plastmasas vāks. Izceļas ar aerodinamisko  spārnu efektu - labi piekļaujas pie stikla.

Logu slotiņas ir ļoti svarīgas, lai nodrošinātu labu redzamību. Pēc ekspertu domām, 1 no 5 satiksmes negadījumiem notiek sliktas redzamības dēļ, ko bieži ietekmē nolietotas auto logu slotiņas. Faktiski, logu slotiņas jānomaina  ik pēc 6 mēnešiem. Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem aptuveni 80% transportlīdzekļu Eiropas ceļos brauc ar nolietotām logu slotiņām - visticamāk, tas palielina negadījumu risku.

Kā zināt, ka logu slotiņas ir nodilušas? Ja logu slotiņas ir nodilušas, tās tīrīšanas laikā sāk izdalīt čīkstošu skaņu, slikti piespiežas pie stikla,  sāk plaisāt gumija.


JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots