+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

tīrītāja motors

tīrītāja motors

Pirms meklējot detaļas, izvēlieties savas automašīnas marku un modeli. Tas atvieglos meklēšanu.

Ja rodas jautājumi, vai tīrītāja motors derēs Jūsu izvēlētam automobilim, vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet jautājumu menedžerim izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Tīrītāja motors - daļa, kas nodrošina lielisku tīrītāju darbu. Jau 1960. gados inženieri sāka rūpēties par ceļu satiksmes drošību - sāka pētīt  dažādas priekšējo lukturu tīrīšanas sistēmas. Pēc desmit gadiem ,,Saab’’ piedāvā priekšējo lukturu tīrītājus un to sortimentu. Tīrītāji darbojās horizontāli, izmantojot vienu motoru. Tomēr priekšējo lukturu tīrība negarantē pilnīgu drošību - priekšējam stiklam arī jābūt tīram. Pakāpeniski ieviesa tīrītājus, tīrītāju motorus un citas ar tīrīšanu saistītas detaļas, kas arī šodien joprojām ir nepieciešamas, lai vadītu automašīnu.

Tīrītāja motors -  tīrītāja mehānismā esošā detaļa, kas ļauj tīrītājam veikt tīrīšanu periodiski. Būtībā stiklu tīrītāja motors ir iemesls, kāpēc tīrītāji darbojas lieliski, tas ir mehānisma pamats.
JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots