+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto lukturi un to daļas

auto lukturi un to daļas

Auto lukturi un to plašais sortiments patiešām var pārsteigt. Sākumā tika izgatavots halogēns un vēlāk xenon, bi-xenon, tagad LED veida lukturi. Tā viņi konkurē viens ar otru, un tā it kā katru dienu kļūst labāki. Visu laiku tiek atklāts kaut kas jauns, pielāgošanās automašīnai: vieniem ir pagrieziena apgaismojuma funkcija, citi apgaismo daudz lielāku platību, bet trešajamiem ir garāks kalpošanas ilgums.

Kā izvēlēties piemērotu lukturi no tik milzīga klāsta?

,,Automašīnu lukturi’’ sortimenta saraksts ir pieejams Automašīnu filtrā (pie meklētāja), izvēloties automašīnas marku un modeli (nospiežot saglabāt).

Katalogs ir sadalīts galvenajās kategorijās.

Izvēlieties kategoriju ,,Auto lukturi’’.

Jums atvērsies viss ar Auto lukturiem un ar to saistītais detaļu saraksts, tajā atradīsiet visas šai kategorijai piederošās apakškategorijas (piem, Auto lukturi> Miglas lukturi utt.), izvēloties tās jūs varat sašaurināt redzamo preču sarakstu.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Lai auto lukturi būtu izvēlēti pareizi:

  • Pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo detaļu saskaņā ar ražotāja OE kodu, izvēlējušies automašīnas marku un modeli meklētājprogrammā  ievadiet meklējamās detaļas ražotāja (OE kodu)

  • Ziniet, kāda veida automašīnai Jums ir nepieciešami lukturi  (Vienkāršie, Xenon, LED, ar luktura augstuma regulēšanu un tml.)

  • Neaizmirstiet, ka bieži vien ir nepieciešami arī visi stiprinājumi, fiksētāji,plastmasas detaļas, spuldzes, kuras  varēsiet atrast un iegādāties papildus aplūkojot  mūsu e-veikala katalogu.

Ja Jums rodas jautājumi vai nezināt, kuri auto lukturi  Jums patīk labāk un kuri derētu Jūsu automašīnai - vienmēr sazinieties, mēs labprāt palīdzēsim.

Viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz saites "Tiešsaistes palīdzība", kas atrodas pa labi (zemāk).

Kā jau minējām, automašīnu lukturi ir dažādu veidu. Mēs uzskatām, ka Jums būtu lietderīgi uzzināt katra luktura veida priekšrocības.

  • Halogēna lukturi izstaro gaismu līdz 700 stundām. Tas jau ir priekšrocība, jo vienkāršās kvēlspulddzes nedeg tik ilgi salīdzinot ar halogēna lukturiem, kvēlspuldžu gaisma nav spilgta. Tādi lukturi apgaismo samērā nelielu ceļa platību tumšajā laikā.Un vislabākais ir tas, ka, halogēna lukturi neapžilbina auto vadītājus, kas brauc pretīm - tas palīdz izvairīties no nevēlamām avārijas situācijām.

  • Xenon automašīnu lukturi izstaro baltu gaismu, tāpēc bieži vien tiek jokots, ka šie lukturi nakti pārvērš dienā. Ļoti svarīgi ir pareizi noregulēt šos lukturus - pretējā gadījumā viņi var apžilbināt vadītājus. Interesanti, ka parastajos xenon lukturos tālajām gaismām tiek izmantotas halogēna spuldzes. Bet bik-xenona -xenon spuldzes. Taisnība, xenona automašīnu lukturi gaismu izstaro 2,5 reizes gaišāk (salīdzinājumā ar halogēna). Katram vadītājam ir vērts zināt, ka xenona lukturiem bieži ir iemontētas rotējošas spuldzes, kas patiešām uzlabo drošību braucot naktī.

LED lukturi tagad tiek izmantoti ne tikai kā miglas, noparkošanās, bremzēšanas lukturi, bet arī dienas gaismas. LED automašīnu lukturi var rotēt aptuveni 20 grādos abos virzienos (tāpat kā xenona), tāpēc apgaismotais redzes lauks ir plašāks. Labākais ir tas, ka šie lukturi ir ļoti energoefektīvi, tāpēc automašīnas akumulators darbosies ilgāk, bet daba tiks aizsargāta.

Runājot par mūsu pārdodamiem automašīnu lukturiem, vajadzētu lepoties, ka Signeda Latvia SIA  - viens no ilgāk strādājošiem vairumtirdzniecības uzņēmumiem, kur lielu daļu sortimenta sastāda automašīnu lukturi. Mums ir viens no lielākajiem sortimentiem Baltijas valstīs. Automašīnu lukturi un to detaļas veido vairāk nekā 5000 pozīciju. Signeda Latvia SIA automašīnu lukturi tiek piegādāti no viena visuzticamākā un pasaules tirgū labi zināma TYC Brother industrial ražotāja.Šis koncerns ir vadošais lukturu piegādātājs pasaulē. Šī ražotāja sortiments ir populārs arī Latvijas pircēju vidū, sakarā ar lielo uzmanību, kas tiek pievērsta kvalitātei, ko apstiprina ISO9000 un OS9000, TUV sertifikāti. Šie automašīnu lukturi tiek pārdoti par ļoti pieņemamām cenām salīdzinājumā ar Eiropā ražotiem lukturiem  un pat salīdzinājumā ar lietotiem. Mēs varam piedāvāt plašu oriģinālu lukturu sortimentu, tādu ražotāju kā Hella, Valeo vai Magneti Marelli.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots