+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

aizmugurējie lukturi

aizmugurējie lukturi

Lai vieglāk atrastu vajadzīgos aizmugurējos lukturus:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,,Auto lukturi un to daļas’’, bet pēc tam ‘’Aizmugurējie lukturi un to daļas’’.

Aizmugurējie lukturi ir svarīgi ne tikai jūsu drošībai, redzamībai tumšajā laikā, redzamībai citiem auto vadītājiem, bremzējot vai mainot virzienu, bet tie uzsver arī Jūsu automašīnas unikālu un stilīgu modeli, kas dažkārt atklājas tikai tumšajā laikā. No vienkāršiem atstarotājiem un kvēlspuldzēm līdz jaunākajai optisko šķiedru un LED lukturiem, mēs varam piedāvāt visu, kas atbilst Jūsu vajadzībām.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Kvalitāte ir ļoti svarīgi izvēloties lukturus.  Nav svarīgi, vai tie ir priekšējie, vai aizmugurējie lukturi - visi ir diezgan trausli. Šī iemesla dēļ ir nepieciešams izvēlēties vislabākās kvalitātes lukturus, kas nav bojāti vai viltoti. Šeit kvalitāte ir ļoti svarīga: aizmugurējie lukturi nodrošina drošību, jo galvenā lukturu funkcija ir bremžu signālu displejs. Otrā funkcija - uzlabot redzamību ekstremālos laika apstākļos.

Lai apskatītu aizmugurējo lukturu sarakstu Jūsu automašīnai, vispirms izvēlieties automašīnas marku un modeli. Ja Jūs zināt oriģinālo aizmugurējo luktura kodu, varat to ievadīt detaļas koda meklēšanas lodziņā. Savai automašīnai piemērotu lukturi varat izvēlēties no saraksta zemāk, bet jums jāzina:

  • Automašīnas izgatavošanas gads;
  • Modeļa modifikācija (GTI, R Type un tml.);
  • Virsbūves tips (sedans, universāls, hečbeks, kupeja);
  • Aizmugurējā luktura puse (labā, kreisā);
  • Aizmugurējiem lukturiem no divām daļām - atrašanās vieta (iekšējā vai ārējā).
  • Aizmugurējā luktura tips (LED vai vienkāršs).

Ja neesat pārliecināts par pareizo izvēli, Jūs vienmēr varat nosūtīt jautājumu izmantojot lodziņu "Tiešsaistes palīdzība", kas atrodas lapas apakšējā labajā stūrī.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots