+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

miglas lukturi un to daļas

miglas lukturi un to daļas

Mēs varam piedāvāt augstas kvalitātes,lētus, uzticamu ražotāju miglas lukturus daudzām automašīnām. Meklēšanas lodziņā ievadiet meklējamā luktura oriģinālo kodu, bet ja to nezināt, varat izvēlēties no saraksta "Miglas lukturi, to daļas", kuru varat redzēt, pirms tam izvēloties savu automašīnas marku  un modeli. Ja tomēr to nevarat atrast, varat rakstīt mūsu menedžerim, izmantojot lodziņu "Tiešsaistes palīdzība", kas atrodas lapas apakšējā labajā stūrī.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Vadot automašīnu bieza migla ļoti apgrūtina redzamību - tad ir jāieslēdz miglas lukturi. Pārsteidzoši, bet dažās jaunās, lētākas komplektācijas automašīnas modeļos miglas lukturi nav uzstādīti. Ir jāzina, ka vienkāršie priekšējie lukturi var radīt atspulgus un pat vēl vairāk pasliktināt redzamību, krītot sniegam, lietus laikā vai kad gaisā ir daudz putekļu. Miglas lukturi, kā jau nosaukums saka, ir paredzēti un lietojami tad, kad labu redzamību traucē bieza migla. Tomēr, kad migla izkliedējas un laika apstākļi uzlabojas, vadītājam  ir jāizslēdz šie lukturi, jo to lietošana normālos laika apstākļos ir aizliegta - par to var saņemt pat naudas sodu.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots