+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

pagriezienu lukturi un to daļas

pagriezienu lukturi un to daļas

Mūsu piedāvājamais plašais pagriezienu lukturu sortiments  atbilst katra klienta vajadzībām. Ja Jūs jau zināt, kāda veida pagriezienu lukturi Jums ir vajadzīgi un esat izvēlējušies automašīnas marku un modeli, tad atliek no piedāvājamā saraksta izvēlēties  vajadzīgo. Ja jums ir jautājumi par pagriezienu lukturu izvēli, nevilcinieties nosūtīt jautājumu menedžerim, izmantojot lodziņu "Tiešsaistes palīdzība"!
 

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Automašīnas lukturi ir atrodami katrā automašīnā. Priekšējie lukturi nodrošina lielāku redzamību uz ceļa, it īpaši naktī. Miglas lukturi palīdz labāk redzēt ceļu sliktos redzamības apstākļos. Aizmugurējie lukturi nodrošina redzamību citiem autovadītājiem, bet atpakaļgaitas  - brīdina, ka automašīna virzās atpakaļ. Citi automašīnas lukturi veic divas funkcijas, no kurām viena -  pagriezieni.

Pagriezieni var būt priekšējo un aizmugurējo lukturu stūros, uz priekšējā spārna, bamperī vai spoguļos. Atkarībā no automašīnas markas un modeļa tie var atrasties dažādās minētajās vietās, bet vissvarīgākais, ka tad automašīnas pagrieziena signāls ir redzams no visiem leņķiem. Sakarā ar visos stūros esošajiem pagriezieniem, ieslēgts avārijas signāls nakts laikā, automašīnai stāvot neapgaismotā vietā, var palīdzēt novērst nelaimes.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots