+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

priekšējās gaismas lukturi un to daļas

priekšējās gaismas lukturi un to daļas

Mēs Jums piedāvājam uzticamus, atbilstošus kvalitātes un cenas attiecībai pat klienta cerības pārsniedzošus TYC ražotāja lukturus.

Šajā kategorijā piedāvājam priekšējos lukturus. Lai atrastu nepieciešamos lukturus, vispirms izvēlieties automašīnas marku un modeli lapas augšdaļā. Pēc tam no redzamā saraksta izvēlieties vajadzīgo priekšējo gaismas lukturi, vai to komplektu, to varat izdarīt atbilstoši katrai priekšmeta norādītajai informācijai. Jūs varat vispārējā meklēšanā ievadīt  luktura kodu. Ja tomēr Jums ir šaubas par jūsu izvēles precizitāti, vienmēr varat nosūtīt jautājumu menedžerim. To varat izdarīt lapas apakšējā labajā stūrī  sadaļā "Tiešsaistes  palīdzība!".

Uzdod jautājumu menedžerim par nepieciešamo lukturi, ir svarīgi zināt savu automašīnas:

  • Marku;
  • Modeli;
  • Izgatavošanas gadu;
  • Virsbūves tipu;
  • Lukturu veidus (miglas, parastie);
  • Luktura augstuma regulēšanas tipa (elektriskais, neelektriskais, ar motoru, bez motora).
Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Priekšējie gaismas lukturi ir obligāti ceļu satiksmes drošībai. Ir ļoti svarīgi, lai priekšējie lukturi būtu augstas kvalitātes, spilgti apgaismotu ceļu, netraucētu redzamību pretīm braucošām automašīnām, īpaši tumšā laikā. Izvēloties priekšējos lukturus, jāņem vērā vides aizsardzība, ilgs kalpošanas laiks. Drošības faktors runājot par lukturiem tiek nodrošināts tad, ja priekšējie lukturi ir kvalitatīvi.Šī iemesla dēļ mēs piedāvājam iegādāties TYC ražotāja lukturus, kuru produkti, ieskaitot tādas preces kā lukturi, ir oriģinālas kvalitātes.

Mēs varam piedāvāt arī citu ražotāju lukturus, kuru kvalitāte un uzticamība ir augsta, taču tie ir pieejami par zemāku cenu.

Par TYC

TYC ražotāja misija ir ražot un piegādāt augstākās kvalitātes, konkurētspējīgu apgaismojumu automašīnā, drošus, augstas veiktspējas lukturus. TYC dod labumu ne tikai saviem klientiem, bet arī sabiedrībai. Šis uzņēmums ātri reaģē uz tirgus izmaiņām, uzsākot ražot jaunus produktus. Cieši sadarbojas ar slavenajiem automobiļu, kravas automobiļu un motociklu ražotājiem, ar tādiem kā,, Isuzu, Kawasaki, Ducati, Suzuki, NaviStar, Daimler Truck un citiem. Šiem ražotājiem tieši piegādā lukturus ražošanai. TYC nodarbojas ar intensīvu pētījumu izstrādi, tādēļ var piedāvāt efektīvus apgaismes produktus. Katrs produkts tiek ražots konsekventi un atbilst visaugstākajām prasībām un standartiem. TYC ievēro augstus kvalitātes standartus, kas pat pārsniedz klientu vēlmes. Kvalitāte ir vairāk nekā tikai vārds, ta ir filozofija, iedvesmas un motivācijas avots.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots