+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

gabarītu lukturis

gabarītu lukturis

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo gabarītu lukturi:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Auto lukturi’’, bet pēc tam ,, Priekšējie lukturi un to daļas’’ un  ,,Gabarītu lukturi’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Gabarītu lukturis - automašīnas apgaismojuma detaļa. Tas ir atsevišķs lukturis, ko sauc arī par stāvgaismas lukturi. Gabarītu lukturis automašīnā var būt iemontēts dažādās vietās: gabarītu lukturi montējami automašīnas lukturos, bamperī vai atsevišķi.

Gabarītu lukturi var atrasties gan automašīnas priekšpusē gan aizmugurē. Protams, izgatavoti no plastmasas.

Katram gabarīta lukturim neatkarīgi no tā, kur tas ir uzstādīts, ir viens mērķis - apgaismot automašīnas gabarītus. Tas ir svarīgāk tumšajā gada laikā, kad mēs vēlamies, lai mūsu automašīnu tumsā pamanītu citi satiksmes dalībnieki. Tādējādi var novērst avārijas situācijas, jo dažreiz mēs varam nepamanīt automašīnu, kas stāv ceļmalā.

Kādas spuldzes tiek izmantotas? Visbiežāk gabarītu lukturos izmanto  LED vai kvēlspuldzes. Jāsaka ka LED spuldzes, biežāk tiek izmantotas jaunāku automašīnu gabarīta lukturos un protams lukturos.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots