+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto radiatori un to daļas

auto radiatori un to daļas

Saraksts ar kategorijas auto radiatori daļās sniedzams                                    

Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam), izvēlieties automašīnas marku un modeli (nospiediet saglabāt).

Katalogs ir sadalīts galvenajās kategorijās, sniedzams kreisajā izvēlnē.

Izvēlieties kategoriju AUTO RADIATORI, TO DAĻAS.

Atvērsies viss Auto radiatori un ar to saistīto detaļu saraksts, tajā jūs  atradīsit visas kategorijai piederošās apakškategorijas (piem. Auto radiatori> Salona radiators), izvēloties tās jūs varat sašaurināt redzamo preču sarakstu.

Lai būtu pareizi izvēlēti auto radiatori:

Pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo detaļu saskaņā ar ražotāja OE kodu, izvēlējušies automašīnas marku un modeli meklētājā ievadiet meklējamās detaļas ražotāja kodu (OE kods)

Uzziniet savu motora tilpumu (piem., 2,5 DTI) un jaudu (piem. 110 kw). Preču piezīmēs (ieejot preces kartē), pārliecinieties, vai radiators ir piemērots Jūsu motoram. Ja vismaz viens apraksts nesakrīt, pabeidzis iegādi paziņojiet menedžerim, ka neesat pārliecināts vai esat izvēlējies pareizo produktu un piezīmēs norādiet ražotāja kodu vai VIN numuru.

Dzesēšanas šķidrumu meklējiet sadaļā Aksesuāri> Auto ķīmija> Antifrīze

Ja neatradāt Jums vajadzīgo detaļu mūsu e-veikalā - sazinieties ar mūsu menedžeri, kurš palīdzēs atrast. Auto radiatori var tikt pasūtīti pēc īpaša pasūtījuma.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Signeda Latvia SIA pārdod dažādas dzesēšanas sistēmu detaļas: auto radiatori, salona sildīšanas elementi, kondicionieri un citas preces. Produkti ir augstas kvalitātes, izceļas ar ekspluatācijas ilgmūžīgumu, izmantošanas ērtību. Visi produkti atbilst Eiropas standartiem un ir sertificēti atbilstoši visiem obligātajiem sertifikātiem. Auto radiatori un citas dzesēšanas sistēmas daļas veido ievērojamu daļu no mūsu sortimenta. Kopā ar mūsu plašajām  konsultācijām varēsiet komplektēt uzticamu sildīšanas un dzesēšanas sistēmu gan Eiropas, gan  Āzijas, gan Amerikas ražotāju vieglajām automašīnām. Mēs vēlamies atgādināt, ka maināmiem auto radiatoriem ir visas papildu detaļas,  kurām ir jābūt nomainītām t.i.radiatoru vai izplešanās tvertnes aizbāznis, jo šo detaļu kvalitāte ietekmē sistēmas darbības ilgumu. Labas kvalitātes aizbāžņus atradīsiet  mūsu katalogā.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots