+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

dzesēšanas radiatori

dzesēšanas radiatori

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo dzesēšanas radiatoru:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,,Auto radiatori un to daļas’’, bet pēc tam ,, Dzesēšanas radiatori  un to daļas’’.

Mēs piedāvājam ļoti augstas kvalitātes dzesēšanas radiatorus daudziem automašīnu modeļiem. Ja vēlaties izvēlēties pareizo radiatoru sev, pievērsiet uzmanību tā izmēriem, kas ir norādīti pie pārdodamā radiatora. Ja jums ir šaubas par jūsu izvēli, vienmēr varat nosūtīt jautājumu menedžerim  lodziņā "Tiešsaistes palīdzība!", kas atrodas lapas apakšdaļā pa labi.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Dzesēšanas radiatori pilda ļoti svarīgu funkciju. Motorā notiekošā  dzesēšanas šķidruma cirkulācija caur radiatoru, kas ar saņemamā gaisa palīdzību atdzesē šķidrumu, atkal atgriežas motorā. Dzesēšanas radiatori bieži tiek izmantoti, lai atdzesētu automātiskās pārnesumkārbas šķidrumu, gaisa kondicionieros, iesūcamam gaisam  un dažreiz dzinēja stūres pastiprinātāja eļļai. Dzesēšanas radiatori bieži tiek uzstādīti vietās, kur saņem pietiekami daudz gaisa  no automašīnas priekšas, visbiežāk aiz  priekšējā režģa. Automašīnās, kurās motors tiek uzstādīts pa vidu vai galā, dzesēšanas radiatorus vienalga uzstāda priekšā, lai cik garas ir nepieciešamas dzesēšanas caurules. Gariem transportlīdzekļiem, piemēram, autobusiem, sānu gaisa plūsma tiek izmantota, lai dzesētu dzinēju, un augšējā plūsma galvenokārt paredzēta gaisa kondicionētāja dzesēšanai.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots