+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto spuldzes

auto spuldzes

Auto filtrā izvēlieties marku un modeli, lai apskatītu Auto Spuldzes kategorijas preces

Šajā kategorijā atradīsiet:

HALOGĒNA SPULDZES | LED SPULDZES AUTOMAŠĪNĀM I XENON SPULDZES

Vadītāja redzamība ir svarīgākais drošības faktors ceļā. Diemžēl, krēslā vai sliktos laika apstākļos (lietus, krusa, putenis) rodas daudz lielāka iespēja nelaimes gadījumam. Turklāt, mainoties arvien pieaugošai satiksmes plūsmai, rodas arī riska faktors. Šo iemeslu dēļ ir ļoti svarīgas augstas kvalitātes auto spuldzes, kas uzlabo redzamību un drošību.

Labs ceļa apgaismojums var tikt uzskatīts par piemērotu redzamību, jo apgaismojuma dēļ jūs redzēsiet vairāk. Nav noslēpums, ka mūsu dienas ir īsas, tādēļ par drošību jārūpējas jau iepriekš. Viens no svarīgākajiem noteikumiem sastāv no vairākiem aspektiem: pareiza priekšējā stikla tīrīšana, auto logu tīrītāja slotiņas un gumijas maiņa, lukturu tīrīšana un, protams, pamats ir uzticamas  spuldzes.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


,,Signedā’’ auto spuldzes tiek rūpīgi atlasītas. Mēs esam parūpējušies par pienācīgu kvalitāti un izvēles iespēju. Mūsu sortimentā jūs atradīsiet auto spuldzes, kas piemērotas interjera apgaismojumam, pagriezienu spuldzes, priekšējiem, aizmugurējiem vai citiem mērķiem paredzētas spuldzes. Halogēnās vai Xenon auto spuldzes - viss par pievilcīgu un saprātīgu cenu.

Halogēna spuldzes - klasika. Šodien lielākā daļa automašīnu brauc ar šīm spuldzēm. Ir jāaizmirst vecās spuldzes - tās gaismu izstaro samērā īsu laiku un tām nav pietiekami spilgta gaisma.Tikmēr halogēna spuldzes deg līdz 700 stundām. Halogēna spuldzes gaismu izstaro vienmērīgi, iekļaujot lielāku ceļa virsmu un neietekmē acis braucot. Protams, pareizi ir jānoregulē  objektīva lēca.

Xenona spuldzes nodrošina īpaši spilgtu, baltu gaismu, kad nakts var kļūt par dienu. Tiek uzskatīts, ka tieši xenona spuldzes pēc kāda noteikta laika  aizņems lielāko daļu tirgus.

Auto spuldzes ‘’Signedā’’ visbiežāk ir izgatavotas HELLA uzņēmumā. Mēs esam pārliecināti, ka šī uzņēmuma produkti ir oriģinālas kvalitātes. HELLA pastāvīgi koncentrējas uz jaunām apgaismojuma tehnoloģijām, lai palielinātu ceļu satiksmes drošību satiksmes dalībniekiem. HELLA  produkcija ir plaši pielietojama lielākajai daļai transportlīdzekļu, piemēram, vieglās automašīnas, kravas automašīnas, speciālais transportlīdzeklis un motocikli.

Tomēr mūsu sortiments neaprobežojas ar HELLA. Mēs varam piedāvāt OSRAM, EINPARTS produktus, kuru ražojamās spuldzes patiešām nesagādās vilšanos. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties konsultēties, lūdzam rakstiet mūsu menedžerim sadaļā "Palīdzība!".

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots