+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

halogēnās spuldzes 

halogēnās spuldzes 

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo halogēno spuldzi:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,, Auto spuldzes’’, bet pēc tam ,, Halogēna un citas spuldzes’’.

Halogēnās spuldzes - spuldzes, kas aizstāj kvēlspuldzes apgaismojumu. Halogēnās spuldzes ne tikai ietaupa apmēram 30% enerģijas, taču tām piemīt arī ilgāks kalpošanas laiks, kas ir aptuveni 1-2 gadi.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Kā tas darbojas? Halogēnās spuldzes satur halogēnu, kas saistās ar volframa daļiņām. Halogēnam un volframam apvienojoties, tiek veidots noteikts savienojums, kas nogulsnējas uz kolbas, pēc tam  - pie karsējamā komponenta un tur  atkal sadalās halogēnā un volframā. Tādā veidā volfrāms, kas rodas pie karsējamā komponenta uz tā nogulsnējas daļiņu formā. Cikls atkārtojas un, pateicoties šim ciklam, spuldze var izdalīt gaismu diezgan ilgu laiku.

Kāpēc halogēnās spuldzes ir labākas nekā citas?

  1. Dienas gaisma. T.i. izstaro baltu gaismu, bet ne dzelteno krāsu.
  2. Ieslēdzot spīd visā spilgtumā.
  3. Neapžilbina vadītājus, kuri brauc pretīm.
  4. Apgaismo lielu ceļa platību.

Ja nezināt, kuras spuldzes būtu piemērotas Jūsu automašīnai, izmantojiet pakalpojumu "Tiešsaistes palīdzība" un uzdodiet jautājumus mūsu menedžeriem."Tiešsaistes palīdzība" atradīsiet  apakšējā labajā stūrī.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots