+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

xenon (ksenona) spuldzes

xenon (ksenona) spuldzes

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo xenon spuldzi:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Automobiļu spuldzes’’, bet pēc tam ,,Xenon spuldzes’’.

Xenon spuldzes - tādas, kas ir piepildītas ar xenon gāzi. Darbība nedaudz atšķiras no citu spuldžu darbības:bloki, pie augsta sprieguma, uzbudina gāzi un divu elektrodu starpā redzama ļoti spilgta gaisma.

Ir pierādīts, ka Xenon spuldžu kalpošanas laiks ir 10 reizes ilgāks. Salīdzinājumam: Xenon spuldzes spīd apmēram 3000 stundas, bet halogēna spuldzes - apmēram 300 stundas. Tātad Xenon spuldzes patērē par 30% mazāk automašīnas jaudas.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Tāpat ir svarīgi šīs spuldzes pareizi uzstādīt. Xenon spuldzes izdala spilgtāku gaismu nekā halogēna. Tādēļ iepriekš jānodrošina lukturu pareiza uzstādīšana, tā izvairoties no apžilbinājumiem un ārkārtas situācijām. Tomēr spilgta gaisma ir liela priekšrocība, it īpaši tumšajā laikā, tad vieglāk ir pamanīt ne tikai ceļa zīmes, bet arī gājējus uz ietves.

Šīs spuldzes ir vairākās krāsās: dažas no tām izstaro baltu kristālisku gaismu, bet citas zilgani baltu. Balti-zilā gaisma mazāk nogurdina acis, ir uzticamas vadītājiem, kas daudz laika pavada ceļā. Ir taisnība, ka mainot spuldzes, ir ieteicams vienlaicīgi mainīt divas, lai gaismas krāsa būtu vienāda.

Šīs spuldzes parasti tiek uzstādītas vācu ražotās automašīnās, vidējās un augstākās klases. Taču šo spuldžu popularitāte joprojām pieaug.

Ja Jums ir kādi jautājumi vai nevarat atrast Jums piemērotas Xenon spuldzes, rakstiet mūsu menedžeriem izmantojot lauciņu labajā pusē "Tiešsaistes palīdzība!".

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots