+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

filtra kaste

filtra kaste

Pirms meklējot detaļas, izvēlieties savas automašīnas marku un modeli. Tas atvieglos preču meklēšānas rezultātus.

Ja rodas jautājumi, vai filtra kaste derēs Jūsu izvēlētam automobilim  vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet menedžerim izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Filtra kaste -  plastmasas detaļa, kas parasti automašīnā nav vienīgā. Lai automašīna varētu darboties lieliski, tam ir nepieciešami 3-4 filtri. Piemēram, ir eļļas, degvielas, gaisa un salona gaisa filtri. Pēdējais var nebūt pieejams vecākām automašīnām.

Eļļas filtra kaste un filtrs tajā nodrošina, ka eļļa,  kas cirkulē dzinējā vienmēr būs attīrīta. Ieteicams filtru mainīt katru reizi, kad tiek mainīta eļļa.

Degvielas filtrs attīra degvielu, kas nonāk aizdedzes sistēmā. Ja automašīna ir aprīkota ar dīzeļdegvielu vai dīzeļdegviela, ko izmantota automašīnā  tiek ražota ārpus ES, šo filtru, būtu jāuzrauga uzmanīgāk un mainīt to vajadzētu biežāk.

Gaisa filtrs attīra gaisu, kas nokļūst  motora aizdedzes sistēmā. Šo filtru ieteicams mainīt tad, ja  maināt eļļu un eļļas filtru. Ja mainot eļļu gaisa filtram ir lielisks stāvoklis -  tas nav jāmaina. Galvenais gaisa filtrs ir jāmaina vismaz vienu reizi gadā.

Salona gaisa filtrs un filtra kaste nav  atrodama vecākām automašīnām, kas ražotas līdz 2000. gadu beigām. Šis filtrs nodrošina, ka automašīnas salonā nenokļūs putekļi, dažādas smakas. Tam ir būtiska ietekme uz pasažieru un vadītāju veselību , tāpēc salona filtru (filtra kasti - ja tā ir bojāta, vai kā citādi nodilusi ), ir ieteicams  mainīt katru gadu. Tomēr, ja automašīna bieži tiek izmantota neasfaltētā, putekļainā ceļā - filtru ieteicams mainīt vismaz pāris reizes gadā.

Kvalitatīvāki ir tie salona filtri, kas ir pārklāti ar oglekli. To izmaksas ir nedaudz augstākas nekā parasto filtru, bet tie  labāk "veic savu darbu": labāk aiztur smakas, kvalitatīvāk attīra salonā iekļūstošo gaisu.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots