+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

klusinātājs

klusinātājs

Pirms meklējot detaļas, izvēlieties savas automašīnas marku un modeli. Tas atvieglos meklēšanu.

Ja rodas jautājumi, vai klusinātājs patiešām derēs Jūsu izvēlētam automobilim  vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet menedžerim izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Klusinātājs - skaņu izolējoša ierīce, kas samazina skaņas spiedienu (ko izraisa motors). Lielākā daļa skaņas izplūst pa to pašu cauruli, kas arī noņem izplūdes gāzes. Troksni samazina vairāki kanāli, kas ir izklāti ar stikla šķiedras materiālu un (vai) rezonējošām kamerām.Tad skaņas viļņi savstarpēji viens otru atdala.

Klusinātājs - detaļa, kas var sarūsēt ne tikai no iekšpuses, bet arī no ārpuses. Klusinātājs sarūsē no ārpuses, kad aukstajā gada laikā uz ceļa ir ļoti daudz sāls un mitruma.

Iekšpusē klusinātājs arī var sākt rūsēt, sakarā ar saskari ar mitrumu vai citām ķīmiskām vielām, nogulsnēm, ko veido izplūdes gāzu kondensācija, kad sistēma ir auksta.

Lielākajā daļā gadījumu šis faktors izraisa klusinātāja bojājumu - šī detaļa visbiežāk sarūsē tajās automašīnās, kuras retāk izmanto - izplūdes sistēma nespēj sasilst, tāpēc mitrums, kas ir  iekšpusē nekur nezudīs. Piemēram, benzīna dzinēja izplūdes sistēma būs pilnīgi sausa tikai 40 kilometru brauciena laikā.

Kā  zināt, ka klusinātājs ir sarūsējis?

  • No klusinātāja ir dzirdamas neparastas un skaļas skaņas.
  • Izplūdes gāzu smarža jūtama arī automašīnas iekšpusē.

Ko darīt? Pirmkārt, par koroziju var parūpēties jau iepriekš - metināšanas vietas pārklājot ar krāsu, tādējādi aizsargājot metālu pret rūsu.  Gadījumā, ja klusinātājs jau ir bojāts, labākais risinājums - metināšana. Protams, ļoti bojātu klusinātāju ieteicams mainīt ar jaunu.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots