+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

degvielas tvertne

degvielas tvertne

Pirms meklējot detaļas, izvēlieties savas automašīnas marku un modeli. Tas atvieglos meklēšanu.

Ja rodas jautājumi, vai degvielas tvertne derēs Jūsu izvēlētam automobilim, vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet jautājumu menedžerim izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Degvielas tvertne - droša uzliesmojošu šķidrumu tvertne, individuāli pielāgojama katrai automašīnai: mazākām automašīnām ir 45-65 litru tvertne, bet lielākam automašīnām (apvidus auto, kravas automašīnas) - ievērojami lielākas, atkarībā no automašīnas modeļa.

Bez šīs detaļas nebūtu iespējams izmantot automašīnu. Degvielas tvertnē uzglabājama degviela, degvielai beidzoties ir nepieciešams atkārtoti uzpildīt - šī darbība vienmēr ir jāveic ļoti piesardzīgi, jo jebkāda dzirkstele var izraisīt sprādzienu.

Degviela tiek sūknēta caur sūkni no tvertnes - tā tiek darbināts automašīnas dzinējs un tāds ir degvielas tvertnes mērķis. Drošības apsvērumu dēļ degvielas tvertne ir novietota aizmugurējās ass priekšā "mīkstāka" trieciena zonā.

Degvielas tvertne var būt:

  • Metāla (tērauds, alumīnijs). Šīs tvertnes ir metinātas no loksnēm. Metāla lokšņu tehnoloģija ir noderīga degvielas emisiju samazināšanai, bet tirgū šāda veida degvielas tvertnes ir mazāk konkurētspējīgas - tikai nesen degvielas tvertnes atsāka ražot no  tērauda un alumīnija.
  • Plastmasas (augsta blīvuma polietilēna tvertnes). Šīs tvertnes aizņem mazāk vietas, ir drošākas nelaimes gadījumu laikā, bet izturības aspektā nepārspēj metāla.

Degvielas tvertne bieži tiek pakļauta degvielas inercei, ko sauc par kinētisko enerģiju, kā arī apkārtējai videi, tādēļ dabiskais nodilums ir neizbēgams: degvielas tvertne var tikt iešķelta, tad neizbēgami tiek zaudēts noteikts daudzums degvielas. Vienmēr ir drošāk nomainīt tvertni uz jaunu, tādējādi izvairoties no degvielas zudumiem un nodrošinot sev un citiem drošību.   


JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots