FrigAir

FrigAir

FRIGAIR  uzņēmums koncentrējas uz dzinēja  dzesēšanas un gaisa kondicionēšanas rezerves daļu ražošanu gan vieglajām automašīnām, gan kravas automašīnām vai vilcējiem.

Šis uzņēmums ražo preces Venecuēlā un Ķīnā, bet izplatīšanas vietas atrodas Itālijā, Francijā, Spānijā un Vācijā, tāpēc nav brīnums, kāpēc gada apgrozījums ir 25 miljoni eiro. Taisnība, Eiropā strādā 50 cilvēki, un tur ir 4 noliktavas, kas nodrošina preču pieejamību dažādās valstīs un ātru piegādi vai izņemšanu. Produkcija un tās ražošana ir balstīta uz tirgus vajadzībām un atsauksmēm, tādēļ pircēja balss šeit ir ļoti svarīga.

FRIGAIR biznesa stratēģija ir balstīta uz šādām  politikas jomām: ļoti  svarīga ir inovācija, produktu kvalitāte un organizācijas attīstība. Uzņēmuma nākotne ir tieši atkarīga no šiem faktoriem, kas palīdz ieņemt vadošo pozīciju konkurētspējīgā tirgū. Uzņēmums arī apgalvo, ka zemās cenas - nav rādītājs, daudz svarīgāk ir kvalitātes un cenas attiecība. Balstoties uz šo principu uzņēmums  ,,FrigAir’’ nodrošina ne tikai kvalitatīvus produktus, bet arī profesionālu preču transportēšanu un uzglabāšanu noliktavās, kas aprīkota ar jaunākajām tehnoloģijām (lāzera mērījumi, elektroniskie svari, kvalitātīvs preces iepakojums ar plēvi uz kuģu ostu).