+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

gaisa plūsmas mērītāji, sensori

gaisa plūsmas mērītāji, sensori

Auto filtrā (pie meklētājprogrammas), izvēlieties automašīnas marku un modeli (nospiediet saglabāt).

Katalogs ir iedalīts galevenajās kategorijās, to sniedzam kreisajā izvelnē.

Izvēlieties kategoriju GAISA PLŪSMAS MĒRĪTĀJI.

Jums tiks sniegts viss gaisa plūsmas mērītāju saraksts, kas var būt piemērots Jūsu izvēlētajai automašīnai.  

PIEVĒRŠAM UZMANĪBU, ka saraksts ir vispārējs, t.i tiek sniegti gaisa plūsmas mērītāji, kas var derēt  visām šā auto modeļa motora modifikācijām.Tāpēc, lai izvēlētos pareizu gaisa plūsmas mērītāju ir jāzina, kāds ir Jūsu dzinēja tilpums, ​​jauda (kilovatos), precīzs izgatavošanas gads.

Lai gaisa plūsmas mērītāji būtu pareizi izvēlēti:

 • Pārliecinieties, vai esat izvēlējies pareizo detaļu saskaņā ar ražotāja OE kodu, izvēlējušies automašīnas marku un modeli meklētājā ievadiet meklējamās detaļas ražotāja kodu (OE KODS)
 • PĀRBAUDIET sava motora tilpumu (piem., 2,5 DTI) un jaudu (piem. 110 kw). Preču piezīmēs (ieejot preces kartē), pārbaudiet, vai gaisa plūsmas mērītājs ir piemērots Jūsu motoram. Ja vismaz viens apraksts nesakrīt, pabeidzis iegādi paziņojiet menedžerim, ka neesat pārliecināts vai esat izvēlējies pareizo produktu un piezīmēs norādiet ražotāja kodu vai VIN numuru un precīzus savas automašīnas datus.                      

Ja neatradāt Jums vajadzīgo detaļu mūsu e-veikalā - sazinieties ar mūsu menedžeri, kurš palīdzēs atrast. Gaisa plūmas mērītāji var tikt pasūtīti pēc īpaša pasūtījuma.   

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Gaisa plūsmas mērītāji ir sensori. Šie sensori mēra gaisa daudzumu, masu, kas pēc tam iet uz iekšdedzes dzinēju. Transportlīdzekļa dators pēc šī sensora signāla saņemšanas aprēķina un injicē vajadzīgo degvielas daudzumu. Taisnība, dīzeļmotora transportlīdzekļos šis sensors mēra arī izplūdesgāzes.

Gaisa plūsmas mērītājs atrodas filtra tuvumā. Tas ļauj filtrētajam gaisam plūst tieši sensorā un tikai pēc tam iesūkšanas  kolektorā.

Pašreizējie gaisa plūsmas mērītāji ir elektroniski. Vecākos automobiļos joprojām var atrast mehāniskos sensorus. Faktiski darbības princips ir tieši tāds pats, atšķiras tikai elektronisko sensoru sensors. Jaunajiem gaisa plūsmas mērītājiem ir šāds sensora sastāvelements - plāna metāla sloksne. Tā bieži sakārst līdz 120-180 grādiem pēc Celsija. Šo sloksni jāatdzesē, tad gaisa plūsmai ejot gar to bieži jācirkulē.

Būtu lietderīgi uzzināt iemeslus, kāpēc gaisa plūsmas mērītāji sabojājas:

 1. Liels  ūdens daudzums. Braucot lietusgāzes laikā ūdens var iekļūt iekšā un sabojāt gaisa sensoru.
 2. Ja transportlīdzeklis ir aprīkots ar gāzes iekārtu, var izraisīt eksploziju ieplūdes sistēmā, kas sasniedz sensoru un var to sabojāt.
 3. Nepiemērots gaisa filtrs (piesārņots, nav cieši noslēgts).
 4. Nekvalitatīvi savienojumi, noplūde.
 5. Sensora piesārņojums. Piemēram, eļļas šļakatas.
 6. Ja pārbaudāt, atslēdziet mērītāja vadus, kad transportlīdzeklis ir ieslēgts.
 7. Mērītāja nekvalitatīva tīrīšana ar šķidrumiem vai mēģinājums izpūst. Arī tad, ja mēģināt iedarbināt motoru ar ētera šķidrumu.

Pazīmes, kas norāda uz šī sensora bojājumu:

 1. Samazināta motora jauda.
 2. Sākot braukt automašīna raustās.
 3. Nospiežot akseleratora pedāli, nepalielinās (vai lēnām palielinās) apgriezieni.
 4. Augsts degvielas patēriņš.
 5. Lielākas gāzes izplūdes.
 6. Retos gadījumos automašīnu nevar iedarbināt.

Gaisa plūsmas mērītāji jānomaina ik pēc 3-5 gadiem, t.i. pēc apmēram 150 000 kilometru brauciena. Tas izskatās kā neliela daļiņa, bet tas ir ļoti svarīgi vispārējai un kvalitatīvai automašīnas ekspluatācijai.

Signeda Latvia SIA sniedz dažādu ražotāju gaisa plūsmas mērītājus. Visi produkti atbilst Eiropas standartiem un ir sertificēti atbilstoši visiem obligātajiem sertifikātiem. Gaisa plūsmas mērītāji ir viena no svarīgākajām mūsu sortimenta daļām. Mēs cenšamies nodrošīnāt ar šīs kategorijas precēm populārākās Latvijas automašīnas. Kopā ar mūsu plašajām  konsultācijām varēsiet izvēlēties gaisa plūsmas mērītājus gan Eiropas, gan  Āzijas, gan Amerikas ražotāju vieglajām automašīnām.   

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots