+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

gaisa plūsmas mērītājs 

gaisa plūsmas mērītājs 

Pirms meklējot detaļas, izvēlieties automašīnas marku un modeli. Tā atrast vajadzīgo detaļu būs vieglāk.

Ja rodas jautājumi, vai gaisa plūsmas mērītājs derēs Jūsu izvēlētam automobilim, vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet menedžerim  izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Gaisa plūsmas mērītājs - sensors, kas atrodas pie automašīnas filtra. Šī "ērtā" pozīcija ļauj filtrētajam gaisam vispirms nokļūt sensorā un tikai vēlāk   ieplūdes kolektorā.

Šis mērītājs nosaka gaisa daudzumu un masu, kas pēc tam tiek novirzīts uz iekšdedzes dzinēju. Kāds ir šī sensora mērķis? Gaisa plūsmas mērītājs nosūta signālu uz automašīnas datoru - tas aprēķina degvielas daudzumu, kas jāievada cilindros. Ja automašīna tiek darbināta ar dīzeļdegvielu - šis sensors darbojas nedaudz savādāk - mēra izplūdes gāzes. Gaisa plūsmas mērītājs ir vienīgais veids, kā noteikt gaisa ieplūdes jaudu.

Mūsdienās lielākā daļa automašīnas daļu ir elektroniskas. Arī gaisa plūsmas mērītājs. Vecākās automašīnās šis sensors joprojām ir mehānisks, bet jaunajos modeļos gaisa plūsmas mērītājam bieži ir plāna metāla sloksne - sensors, kas tiek sasildīts līdz 120-180 ° C, tāpēc dzesēšana ir nepieciešama. Sensoru atdzesē bieži cirkulējoša gaisa plūsma.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots