+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

HELLA

HELLA

HELLA -  globāla Vācijas kompānija, kas daudzus gadus ir piederējusi  Windmuller ģimenei. Uzņēmumā strādā 32. 000 darbinieku, kas ir izplatīti 35 pasaules valstīs, vairāk nekā 100 dažādās vietās.

HELLA - vācu kvalitāte, kas koncentrēta uz automašīnu daļām, apgaismojumu, elektronisko sistēmu pārvaldību, piederumiem, aksesuāriem un nepieciešamo diagnostiku Eiropā. HELLA tagad ir pazīstama ne tikai sakarā ar augstas kvalitātes automašīnu daļām - uzņēmums paplašina tirgu. Uzņēmums sāka ražot arī dažādas daļas specializētām automašīnām, gaisa kondicionēšanas sistēmas, ielu un rūpniecisko apgaismojumu.

Vācu kvalitāte un uzticamība atspoguļojas jauninājumos vadītājiem.  Inovācijas pamatā ir pētījumi, kuros strādā vairāk nekā 6000 cilvēku.

Starp citu, HELLA ir viena no 40 vispopulārākajām automašīnu daļu piegādātājām pasaulē, tādēļ šo zīmolu var sastapt diezgan bieži. HELLA ir viens no 100 lielākajiem uzņēmumiem, runājot Vācijas mērogā, uzņēmums, kura gada pārdošanas apjoms sasniedz pat 5,8 miljardus eiro (2014-2015).

HELLA rūpējas ne tikai par skaitļiem - lielākas rūpes, lai apmierinātu katra klienta, darbinieka un partnera cerības. Jokojot var teikt, ka labas attiecības, kvalitatīva darbība, kā arī  starptautiskā sadarbība ir sastāvdaļas, kas noved pie panākumiem.  

GALVENĀ PRODUKCIJA UN TĀS PRIEKŠROCĪBAS:

- HELLA LUKTURI izceļas ar ilgmūžību. Katrs lukturis - rūpnīcā pirms pārdošanas tiek pārbaudīts, izmēģināts, tāpēc brāķa varbūtība ir gandrīz neiespējama. Tādējādi HELLA lukturi - oriģinālas kvalitātes, kas garantēja labu reputāciju  un klientu uzticību starptautiskajā tirgū.

- HELLA LOGU SLOTIŅAS  ir ar rāmi vai bez rāmja. Logu slotiņas ar rāmi izceļas ar izturību, ilgmūžību, nelielu berzi ar stikla virsmu un lielas platības tīrīšanu (neatstājot strīpas). Logu slotiņas ar rāmi ir no tērauda, ​​bet gumija ir tikai 9 mm, tādēļ ir ideāli piemērotas arī komerciālai lietošanai, bet komplektā esošie dažādie turētāji nodrošina pielietošanu lielākajā daļā  transportlīdzekļu. Bezrāmja HELLA logu slotiņas arī izceļas ar izturību, bet  zema profila spoileris nodrošina piespiešanos stikla virsmai (pat spēcīga vēja laikā vai braucot lielā ātrumā). Turklāt, bezrāmja logu slotiņas ir precīzi izliektas, kas ļauj rūpīgāk notīrīt netīrumus no stikla. Šāda veida logu slotiņas  ir pārklātas  nano tehnoloģiju veidā, gumijas sastāvs uzlabots, un tas aizsargā pret UV stariem un karstuma, bet ziemas laikā nepiesalst pie stikla, jo ir bez metāla konstrukcijas. Vispārīgi runājot, HELLA logu slotiņas ir izstrādātas tā, lai braukšana ar automašīnu visos laika apstākļos būtu patīkama, bet redzamība - nodrošināta.

HELLA sortiments "Signedā’’: interkūleri, kondicioniera  radiatori, radiatori, spuldzes, pagriezieni, priekšējā luktura stikli, miglas lukturi, salona apkures radiatori, logu slotiņas,  priekšējie un aizmugurējie lukturi, lukturu augstuma regulēšanas motors.