+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

led lukturi 

led lukturi 

Lai atrastu tieši Jūsu automašīnai piemērotus lukturus ir jāizvēlas automašīnas marka un modelis. To var izdarīt, dodoties uz automašīnu filtru, kas atrodas blakus meklēšanas lodziņam.

Apakškategorijas:

LED DIENAS LUKTURI I DARBA LUKTURI I LED NUMURU APGAISMOJUMS

Šajā Kategorijā universālie LED lukturi ir piemēroti daudzām automašīnām. Ja neesat pārliecināts, vai produkts ir piemērots jūsu konkrētajai automašīnai, lūdzam, rakstiet mūsu menedžerim, aktivizējot labās puses stūrī, apakšā esošu saiti’’Palīdzība’’. Mēs vienmēr esam gatavi Jums ieteikt un palīdzēt.

Ja meklējat priekšējo vai aizmugurējo LED lukturi, šeit zemāk mēs sniedzam saites, kur jūs atradīsiet meklējamās preces, ja jūsu automašīnai bija oriģināli LED lukturi. Dodoties zemāk uz sniegto kategoriju, neaizmirstiet automašīnas filtrā izvēlēties savu automašīnas marku un modeli.

Priekšējie LED lukturi

Aizmugurējie LED lukturi

Pagrieziena LED lukturi

LED dienas lukturi

Citi lukturi

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


LED lukturus aizvien biežāk var sastapt jaunās automašīnās. Visā automobiļu rūpniecībā LED risinājumi tiek izmantoti arvien plašāk. Pirmo LED sērijas auto lukturi sērijveida automašīnai izmantoja Audi ražotāji, kad 2004. gadā tika izlaists Audi R8. Tiek prognozēts, ka LED lukturi, kopā ar lāzera lukturiem kļūs par dominējošo automobiļu gaismas un apgaismojuma tehnoloģiju.

LED lukturu  galvenās priekšrocības ir:

  • Degvielas ekonomija
  • Labāka redzamība un ievērojamība
  • Moderns izskats
  • Saudzē automašīnu ģeneratoru
  • Ilgāks akumulatoru un lukturuu darbības laiks
  • Tā kā automašīna patērē mazāk enerģijas, tad mazāk sadedzina arī degvielu, lai iegūtu šo enerģiju. Tā tiek saudzēta vide;

LED lukturi patērē mazāk enerģijas nekā parastie lukturi. Tie aizņem mazāk vietas nekā xenon vai halogēna lukturi. LED lukturi spīd spožāk nekā halogēna lukturi. Šie lukturi izstaro siltāku gaismu nekā Xenon lukturi.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots