+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

angel eyes

Vispirms izvēlieties savas automašīnas marku un modeli. Tas sašaurinās detaļu sortimentu.

Ja rodas jautājumi, vai Angel eyes led lukturi derēs Jūsu izvēlētam automobilim  vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet menedžerim izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Angel eyes led lukturi - priekšējo lukturu daļa, tā sauktie gaismas gredzeni (formas dēļ). Pirmie šādi lukturi ir ieviesti kopš 2001. gada, kad tirgū parādījās viena no BMW 5. sērijas automašīnām - tā bija pirmā automašīna ar šādiem lukturiem. BMW zīmols ir saistīts ar Angel eyes led lukturu sākumu, nedaudz vēlāk šo dizainu pārņēma arī citi uzņēmumi. Piemēram, mazliet vēlāk ,,Chevrolet Camaro’’ un ,,Chevrolet Impala’’ arī tika uzstādīti  Angel eyes lukturi.

Angel eyes led lukturi - ne tikai dienas gaismas lukturi. Šis jaunums radīja  vēl nepieredzētu, revolucionāru lukturu dizainu - pievienojo asuma sajūtu automašīnas priekšpusei.

Šie lukturi var būt:

  • Parastie - gaismas gredzeni, ko apgaismo viena vai vairākas kvēlspuldzes, kas rada  Angel eyes efektu, t.i. izveido spilgtus un tumšus plankumus slēgtā gredzenā.
  • Angel eyes ir izveidotas no dienas gaismas spuldzēm (kuras izmanto gāzes caurules apgaismošanai). Šie Angel eyes led lukturi izceļas ar spilgtu, gaišu, baltu gaismu.
  • Angel eyes led lukturi - izstaro dabisku gaismu, ietaupa enerģiju.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots