+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

led dienas gaitas lukturi

led dienas gaitas lukturi

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo LED dienas gaitas lukturi:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,, LED dienas gaitas lukturi’’.

LED dienas gaitas lukturi (DRL -  day time running lights) - tie ir Eiropas Komisijas iniciatīvā sākti ražot lukturi, kas patiesībā uzlaboja satiksmes drošību. LED dienas gaitas lukturi ir uzstādāmi visiem jaunajiem transportlīdzekļu tipiem kopš 2011. gada.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Viss ir vienkārši: šie lukturi palielina ceļa redzamību. Ar šādu lukturu  palīdzību ceļā ne tikai autovadītāji, bet arī gājēji, velosipēdisti, motociklisti ātrāk pamana LED lukturus, un tādējādi pasargā sevi no iespējamām nelaimēm, izvairās no šķēršļiem dienas laikā.

Daži ieguvumi no daudziem: LED dienas gaitas lukturi iedegas tikai tad, kad motors sāk darboties. Transportlīdzekļa enerģijas patēriņš                                                  ir tikai 10% (t.i. abu lukturu enerģijas patērinš ir ~ 10W), bet pārējie lukturi izmanto aptuveni 30% no enerģijas (tad salīdziniet ar parastajiem lukturiem, kas patērē ~ 110W). Tādā veidā automašīnas akumulators ir mazāk noslogots, pagarinās tā darbības ilgums, un lukturi  arī kalpo daudz ilgāk.

Mūsu piedāvātajiem LED dienas gaitas lukturiem ir visi nepieciešamie sertifikāti. Jūs varat konsultēties par pareizu lukturu  uzstādīšanu un citiem jautājumiem, Jums vajag tikai vienkārši noklikšķināt uz saites zemāk "Tiešsaistes palīdzība!’’

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots