+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

Magneti Marelli

Magneti Marelli

MAGNETI MARELLI - starptautiska kompānija, kas dibināta Itālijā, tad izstrādā un ražo preces, kas izceļas ar kvalitāti un dizainu un  kuras var piešķirt  augstāko tehnoloģiju (hi-tech) produktiem.

Šī kompānija var lepoties 7,3 miljardu eiro apgrozījumu (2015. gadā), 40.500 darbiniekiem, 89 ražošanas vienībām. MAGNETI MARELLI darbojas 19 valstīs (ASV, Itālijā, Francijā, Vācijā, Spānijā, Polijā, Čehijā, Krievijā, Serbijā, Slovākijā, Turcijā, Meksikā, Brazīlijā, Argentīnā, Ķīnā, Korejā, Japānā, Indijā un Malaizijā), tad atzīšana ir patiešām liela.

Turklāt, MAGNETI MARELLI produkcija tiek piegādāta lielajiem  automobiļu ražotājiem ne tikai Eiropā, Āzijā, bet arī Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Plašais apjoms, ietekmēja uzņēmuma galveno uzdevumu - apvienot kvalitāti, konkurenci, tehnoloģisko daudzpusību, kas  ir būtiska, lai sasniegtu labākos rezultātus.

MAGNETI MARELLI ne tikai mēģina sekot līdzi jaunākajām tendencēm, bet arī tās izveidot, t.i. tādi jauninājumi, kas ļauj optimizēt esošo elektronikas nozari un uzlabot to un citas viedās sistēmas.

Šis uzņēmums attīsta savas darbības šādās jomās:

  1. Elektroniskās sistēmas (navigācijas sistēmas, apgaismes elektronika).
  2. Automašīnas lukturi (priekšējie un aizmugurējie lukturi).
  3. Transmisijas daļas (motora kontroles sistēmas (benzīns, dīzeļdegviela vai dažādi dzinēji), pārnesumkārbas).
  4. Šasijas daļas (amortizatori, dinamiskās sistēmas).
  5. Sporta daļas (elektroniskās, mehāniskās sistēmas, kas paredzētas čempionātam, F1, MotoGP).
  6. Plastmasas detaļas.

SIGNEDAS speciālisti piedāvā dažādu mehānisko daļu klāstu, kā arī MAGNETI MARELLI lukturus. Apliecinām, ka šis uzņēmums ir oriģinālu daļu ražotājs, tādēļ Jūs nekad nenožēlosiet ka izvēlējāties MAGNETI MARELLI produkciju.

Useful

VOLKSWAGEN CC R LINE VIRSBŪVES KOMPLEKTS: KĀ IKDIENIŠĶU CILVĒKU AUTO PAR EKSLUZĪVU
Vai esat dzirdējuši par Eiropas Gada auto vēlēšanām? Parasti vismaz viens no Volkswagen automašīnu modeļiem iekļūst slavenajā..