+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

plastmasas stiprinājumi

plastmasas stiprinājumi

Lai skatītu kategorijas Universāli PLASTMAS STIPRINĀJUMI produktus, lūdzam, automašīnu filtrā (atrodas blakus meklēšanas lodziņam) izvēlēties automašīnas marku un modeli.

Mēs sniegsim visu universālu automobiļu plastmasas stiprinājumu preču sarakstu piemērotu visām automašīnām.

Ja neesat pārliecināts, ka konkrētais plastmasas stiprinājums ir piemērots Jūsu automašīnai? Uzrakstiet mums un saņemiet atbildi uzreiz! Mēs esam gatavi palīdzēt jums un darba laikā atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem. Lai to izdarītu, ir jānospiež labajā loga pusē, apakšējā stūrī uz saites "Palīdzība!". un sāciet tiešu sarunu ar mūsu menedžeri!

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Ko vajadzētu zināt?

  1. Plastmasas stiprinājumi ļoti bieži ir atšķirīgi dažādām automašīnām , t.i. dažādām markām. Piemēram, diezgan reti (vai nekad) Toyota plastmasas stiprinājumi derēs Opelim.
  1. Plastmasas stiprinājumu pielietošana - ir pieturēt dažādus automašīnas salona apdares materiālus pie metāla korpusa. Piemēram: durvju apdare, priekšējais automašīnas panelis, priekšējā un aizmugurējā pārsega siltināšanas audums, moldings, plastikāta paspārni, apakšas (motora) aizsardzība utt.
  1. Vadu pīņu  piestiprināšana pie rāmja.
  1. Plastmasas stiprinājumi parasti ir vienreizēji lietojami. Ja plastmasas stiprinājumi atlec, pastāv liela iespēja, ka to pašu stiprinājumu vairs neizdosies ielikt atpakaļ tā, lai tas turētu un izskatītos labi.
  1. Plastmasas stiprinājumi sastāv no divām daļām (ieskrūvējami un tādi, kas izplešas). Ir svarīgi zināt, ka stiprinājumus, kas izplešas liek kopā ar detaļu.
  1. Stiprinājumi ir: paslēpti un daļēji ar apdari (uzliekama tam paredzēta cepurīte).

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots