+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto riteņu gultņi

auto riteņu gultņi

Pirms meklējot detaļas, izvēlieties savas automašīnas marku un modeli. Tas atvieglos meklēšanu.

Ja rodas jautājumi, vai auto riteņu gultņi derēs Jūsu izvēlētam automobilim, vai nezināt, kā izvēlēties piemērotu detaļu, rakstiet menedžerim izmantojot lodziņu ,,Tiešsaistes palīdzība!".

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Auto riteņu gultņi - apļveida, rūdīta tērauda detaļas ar metāla gredzenu (sauktu par sacīkstēm) un montāžas skrūvēm. Auto riteņu gultņu mērķis - ļaut ritenim ļoti ātri griezties. Šī detaļa neapšaubāmi ir būtiska visiem transportlīdzekļiem: sākot ar  velosipēdiem, automašīnām beidzot ar lidmašīnām.

Auto riteņu gultņi visvairāk nodilst karstuma un ūdens iedarbībā. Kad  ir silts, riteņu gultņi ir mazāk iesmērēti, bet ūdens, kas nezin kā nokļūt sistēmā, arī rada bojājumus. Gultņi ir cieši noslēgtas detaļas, tāpēc ūdens - nav  vēlams.

Kā es varu zināt / pārbaudīt, vai riteņu gultņi ir nolietoti?

  • Ikreiz, kad gultņi ir mehāniski bojāti vai vairs neder ekspluatācijai - pakāpeniski tie sāk izplatīt noteiktu skaņu, kas laika gaitā palielināsies. Šo skaņu var raksturot kā uzbraukšanu uz autostrādes sānu joslas, kas paredzēta aizmiguša  vadītāja aktivizēšanai.
  • Braucot ar ātrumu aptuveni 65 km, lēnām pagrieziet automašīnu uz sāniem (no vienas puses uz otru). Ja troksnis šādā stāvoklī paliek skaļāks vai pagriežot uz citu pusi kļūst maigāks - ir pienācis laiks mainīt gultņus. Piemēram, ja pagriežot pa labi, skaņa, kas nāk no riteņiem kļūst maigāka - jāmaina gultņi kreisajā pusē. Protams, šāda skaņa var brīdināt arī par nolietotām riepām, taču arī riteņu gultņi jāpārbauda drošības apsvērumu dēļ.


JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots