TYC

TYC

TYC ir lielākais automobiļu daļu ražotājs Ziemeļamerikā, tas ir atvēris savu galveno filiāli Eiropā Nīderlandē. Moderns 15.000 m2 preču izplatīšanas centrs nodrošina, lai katra prece tiktu piegādāta savlaicīgi un  šāda stratēģija pārceļ šo uzņēmumu uz augstāku apkalpošanas līmeni. Jaunu, īpaši plašu  telpu pieejamība arī atvieglo klienta vajadzību izpratni un pielāgošanos dažādu valstu vērtībām, kas veido globālu piegādes ķēdi un kas ir svarīgi šim uzņēmumam.

TYC uzņēmums - no sabrukšanas līdz spēcīgumam. Šī uzņēmuma galvenais mērķis - kvalitāte, kas laika gaitā  izveidoja  visaugstākās kvalitātes preces un attīstību šajā jomā.

TYC lepojas, ka ir pirmais augstas kvalitātes apgaismes ražotājs, kam ir NSF kvalitātes sertifikāts. Tātad uzņēmums ražo automobiļu spuldzes, sānu spoguļus, radiatorus, dzesēšanas ventilatorus.

Tradicionālo spuldžu vietā TYC piedāvā LED spuldzes, kas ir drošas attiecībā uz ekonomiku, dizainu, uzstādīšanu un izturību. Bez tam LED spuldžu gaisma  ir pārāka par citām spuldzēm vairākos aspektos: izstarojamā gaisma ir daudz dabiskāka, nezaudē krāsu  sakarā ar  ķīmisko novecošanu, neveidojas augstsprieguma ķēdes, kas var būt bīstamas. Šo lukturu visnovatoriskākā iezīme - neapžilbina acis (autovadītājiem, kas brauc  pretējā ceļa pusē).

Katram vadītājam ir vērts zināt, ka TYC spuldžu saderīgums ar automašīnas sistēmām ir  100% , pat ja automašīna ir pielāgota halogēna spuldzēm. Pašu instalāciju var raksturot ar dažiem vārdiem "ieslēgt un lietot".