TYG (Tong Yang Group)

TYG (Tong Yang Group)

TONG YANG GROUP - Dienvidkorejas uzņēmums,  uzņēmējdarbību sāka no cementa rūpniecības, un vēlāk paplašināja darbību: tagad ir meitas uzņēmumi, kas vērsti uz elektroinženieriju, ģenerēšanu, brokeru un finanšu jomu.

TYG uzņēmums, tikko uzsācis savu darbību, paspēja izcelties ar labiem darbiem. Pēc Korejas kara (1980 g.) šis uzņēmums būvēja mājas, ceļus, ostas un citas nozīmīgas ēkas vai telpas. Korejas infrastruktūrai, iekšzemes satiksmei un dzīvošanai.

TONG YANG GROUP tagad ir zināms uzņēmums, kas nopelnījis savu nosaukumu, tam ir 32 nodaļas, no kurām 30 ir filiāles (ražošanas, finanšu), taču nav zaudējis savu labestības faktoru: nodibināta bezpeļņas organizācija/fonds, cilvēkresursu mācību centrs - visi šie faktori palīdzēja uzņēmumam augt .

Tagad 15 meitas uzņēmumi ir TYG virzītājspēks, kas nopelna stabilu peļņu un ļauj uzņēmumam ne tikai pārdot tiešsaistē, bet arī paplašināties ārvalstu tirgū. Citās valstīs pavisam ir 10 TYG uzņēmuma biroji, kas veicina izaugsmi un garantē uzņēmuma atpazīstamību visā pasaulē, un vēl jo vairāk - sadraudzējas un pielāgojas mainīgajām inovācijām un tirgum, kas garantē neko citu, kā gaišu nākotni uzņēmumam.

Skaitļi šeit ir ļoti iespaidīgi: pārdošana 2015. gadā sasniedza 22,5 miljardus. Tādēļ uzņēmuma potenciāls tagad tiek raksturots kā neierobežots.

TYG uzņēmums ievēro dažus noteikumus: godīga finanšu pārvaldība, savlaicīga informācijas un produkcijas izlaide, precīzi un godīgi finanšu pārskati, akcionāru konferences un darba apspriešana.