+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

virsbūves detaļas

virsbūves detaļas

Lai virsbūves detaļas būtu vieglāk atrast vispirms:

Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnu detaļu kategorijās (lukturi, virsbūves detaļas, spoguļi, akumulatori utt.).

Izvēlieties kategoriju virsbūves detaļas.

Kreisā kategoriju izvelne atveras, nospiežot uz katras kategorijas, tajā atradīsiet visas šai kategorijai piederošās apakškategorijas, saskaņā ar tām. (piem, virsbūves detaļas> bamperi), tā jūs varat sašaurināt redzamo preču sarakstu.

Pārliecinieties, vai izvēlējāties pareizo detaļu saskaņā ar ražotāja OE kodu, izvēlieties  automašīnas marku un modeli

Ievadiet meklējamās detaļas ražotāja kodu (OE kods).

Automašīnu virsbūves detaļas visā sortimentā  ir vairāk nekā 15 000 pozīciju un nepārtraukti pieaug.

Pat ja neatradīsiet Jūsu meklējamo detaļu e-veikalā - droši sazinieties pa norādītajiem kontaktiem - mēs cenšamies apmierināt katra klienta cerības. Nepieciešamās virsbūves detaļas var pasūtīt pēc īpaša pasūtījuma.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Mūsu kompānija lepojas ar vienu no liekākajām negabarīta detaļu noliktavām  Baltijas valstīs. Viena no mūsu specializācijas galvenajām jomām ir automašīnu virsbūves detaļas. Automašīnu  virsbūves detaļas tiek piegādātas no pasaulē pazīstamiem un labi zināmiem Taivānas, Spānijas, Itālijas un citu valstu ražotājiem. Mēs tirgojam tikai sertificētu un  Eiropas Savienības standartus  atbilstošu produkciju. Mums ir plašs kvalitatīvu produktu klāsts, kas piemērots dažādiem klientiem.

Kas ir virsbūves detaļas? Tās ir automobiļu konstrukcijas detaļas (metāla vai nesošās): kapots, spārni, durvis, sliekšņi, rāmji. Dažos vārdos sakot, visbiežāk avārijas laikā tās tiek bojātas.

Virsbūves detaļas - automašīnas estētiskais izskats un detaļas, kas nepieciešamas drošai ekspluatācijai. Bieži vien avārijas gadījumā tiek bojāts pārsegs, spārni, durvis un arī krāsa tiek saskrāpēta - vispārējais auto izskats pasliktinās. Viena vai otra virsbūves detaļa tiek bojāta nelabojami, kas noteikti ir jāmaina. Un vietās, kur krāsa atlēca vai ir saskrāpēta ir nepieciešams pārkrāsot, tādējādi izvairoties no rūsas, kas maina automašīnas izskatu un samazina tā vērtību.

Ir arī virsbūves detaļas, kas pasargā ne tikai pašu mašīnu, bet arī  bampera stiprinājumu vai motora pārklāju. Nelaimes gadījumā bampera stiprinājumi, rāmji aizsargā gan motoru, gan gājēju vai cita transportlīdzekļa vadītāju no trieciena. Tas novērš papildu traumas vai automašīnas detaļu izbārstīšanos.

Kā jau minēts, virsbūves detaļas uzlabo arī automašīnas veiktspēju, aerodinamiku. Piemēram, spārni palīdz novērst gaisa pretestību. Jaunākās automašīnās montējamie kapoti (motora pārsegs) tiek projektēti tā, lai samazinātu  triecienu un aizsargātu gājēju.

Pie mums Jūs varat atrast plašu virsbūves detaļu klāstu, kas piemērots katrai automašīnai. Atgādinām, ja Jums ir jautājumi vienmēr varat konsultēties.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots