+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto arkas, sliekšņi un to daļas

auto arkas, sliekšņi un to daļas

Lai izvēlētos pareizo auto arku, sliekšņus vai citu virsbūves remonta daļu, vispirms izvēlieties savas automašīnas marku un modeli. Tad redzēsiet Jūsu automašīnai piemērotas daļas sniedzamajā sarakstā. Ja neesat izlēmuši par savu izvēli, rakstiet paziņojumu menedžerim, izmantojot lodziņu "Tiešsaistes palīdzība!", kas atrodas lapas apakšdaļā pa labi.

Apmeklējot  "Signedu" Jūs atradīsiet ļoti plašu virsbūves remonta detaļu sortimentu: ne tikai aizmugurējo un priekšējo arku, bet arī sānu daļas un sliekšņus.

Auto sliekšņi -  ir metāla virsbūves remonta daļa, kas atrodas durvju apakšā un to nomaina deformācijas vai rūsas dēļ.

Auto arkas - ir metāla virsbūves remonta daļa, kas atrodas ap riteņiem un to nomaina deformācijas vai rūsas dēļ.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Auto  sliekšņi parasti ir no vairākām daļām (ārējām un iekšējām). Automašīnas sliekšņos ir automašīnas pacelšanas vietas, t.i. īpaša atvere vai izliekts caurums, kurā ievieto domkratu. Vecākajās automašīnās šajās vietās rodas rūsa, tiek zaudēta forma.

Auto  arkas, tāpat kā sliekšņi ar laiku rūsē korozijas dēļ, t.i. notiek metāla iršana. Protams, lai izvairītos no rūsas, auto arkas var pārklāt ar cinku, kam piemīt pretkorozijas īpašības. Rezultātā automobiļu sliekšņi, arkas ir nelabvēlīgākās automašīnas vietas rūsas un korozijas ziņā.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots