+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

aizmugurējā arka

aizmugurējā arka

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo aizmugurējo arku:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli. Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,, Auto sliekšņi, arkas un to daļas’’ un ,,Aizmugurējā arka’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Aizmugurējā arka - detaļa, kas atrodas zem auto riteņiem - starp spārnu un bamperi- slieksni. Tāpat kā priekšējā arka tā pieder nesošajai konstrukcijai. Pie aizmugurējām arkām  piestiprina amortizatorus ar atsperēm.

Aizmugurējā arka tiek piestiprināta pie automašīnas virsbūves, tāpēc tā ir stiprinājuma detaļa. Tā sastāv no dubultā skārda, metāla un uzsver automašīnas līniju, dizainu.

Tāpat kā priekšējo arku arī aizmugurējo ir jāpārklāj ar cinku. Iemesls ir skaidrs: lai izvairītos no biežas arkas maiņas, jo arkas ir visjūtīgākā vieta automašīnā  attiecībā uz koroziju. Arkām piemīt tendence deformēties.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots