+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

priekšējā spārna arka

priekšējā spārna arka

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo priekšējo arku:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,, Auto sliekšņi, arkas un to daļas’’ un ,,Priekšējā arka’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Priekšējā arka - detaļa starp spārnu un bampera slieksni, kuru piestiprina pie virsbūves. Tā ir nesošā konstrukcija, kas izvietota pie automašīnas riteņiem. Blakus tiek piestiprināti amortizatori ar atsperi.

Ta ka arka atrodas šādā pozīcijā, tai nākas redzēt visu: gan lietus izskalotus ceļus, gan bedres un protams sīkus akmeņus. Šī iemesla dēļ priekšējā arka nav ļoti izturīga pret koroziju, rūsēšanu. Tādēļ ir gandrīz nepieciešams arku pārklāt ar cinku, kam ir pretkorozijas īpašības.

Priekšējā arka sastāv no divām daļām, skārda, metāla. Tas garantē stingrību, ilgāku kalpošanas laiku.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots