+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto degvielas tvertnes

auto degvielas tvertnes

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo auto tvertni:

      1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli. Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās (lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,,Auto tvertnes’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam Jums palīdzēt. Jums vajag tikai nospiest uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un nosūtīt jautājumu menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Tvertnes - noteikta tilpuma, dažāda lieluma tvertnes, kurās uzglabājas šķidrums, tādējādi nodrošinot noteiktu transportlīdzekļa daļu ilgāku kalpošanas laiku. Tvertnes ir paredzētas, logu šķidrumam, kas ir nepieciešams tīrības uzturēšanai un vienlaicīgi labākai redzamībai caur priekšējo stiklu.

Tās ir paredzētas stūres pastiprinātājam, kas nodrošina stūres vienmērīgu kustību. Tāpat garantē siltuma sadali salonā.

Tātad tvertnes patiešām ir svarīgas un par tām ir jārūpējas. Piemēram, jūs nenotīrīsiet kukaiņus, ceļa putekļus un netīrumus no logiem, ja vien nebūsiet pārbaudījis, vai logu šķidruma tvertnē nav plaisa. Parasti tās ir no plastmasas, tādēļ bieži sastopamas plaisas, un tad logu tīrīšanas šķidrums būs iztecējis - nevajadzīgas rūpes un nekārtība.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots