+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

stūres pastiprinātāja tvertne

stūres pastiprinātāja tvertne

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo pastiprinātāja tvertni:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,, Tvertnes’’ un ,,Stūres pastiprinātāja tvertne’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Stūres pastiprinātāja tvertnes ir vajadzīgas, lai nodrošinātu stūres rata vienmērīgu rotāciju.Tvertnēs ir hidrauliskais šķidrums, kas ir gandrīz melnā krāsā. Stūres pastiprinātāja tvertnēm ir viena galvenā funkcija - nodrošināt stūres rata vienmērīgu darbību, automašīnas ekspluatācijas laikā..

Stūres pastiprinātāja tvertnes ir no plastmasas, ar vāciņu un manometru, kas parāda hidrauliskā šķidruma daudzumu tvertnē. Tvertnes šķidruma līmenis ir jāpārbauda diezgan bieži - braukšana ar stingru stūri patiešām var apgrūtināt braukšanu un padarīt situāciju sliktāku.

Interesanti, ka jaunākas automašīnas ir aprīkotas ar elektriskām tvertnēm. Tomēr lielākajai daļai automašīnu un to vadītāju joprojām jānodrošina vienkārša stūres pastiprinātāja tvertnes apkope.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots