+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto restes un to daļas

auto restes un to daļas

Lai vieglāk atrastu vajadzīgās auto restes:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,,Restes un to daļas’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam Jums palīdzēt. Jums vajag tikai nospiest uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un nosūtīt jautājumu menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Automašīnu inženierijā auto restes tiek izmantotas lai nosegtu piekļuvi radiatoram, dzinējam un ļautu gaisa iekļūšanu motora nodalījumā. Vienas restes atrodas virs bampera, centrā starp priekšējiem lukturiem, paredzētas radiatora  dzesēšanai, citas - bampera apakšējā malā paredzētas, bremžu dzesēšanai vai arī ventilācijas uzturēšanai salonā.

Pašlaik lielas restes priekšā  ir daļa no automašīnas estētikas. Restes bieži kā stila elements uzsver automobiļu ražotāju specifiku, tas ir kā preču zīmes identifikators.

Mūsu piedāvātās restes ir ļoti augstas kvalitātes un neatpaliek  no oriģinālajiem ražotāju produktiem. Plašā šīs grupas detaļu sortimentā Jūs noteikti atradīsit  savai automašīnai piemērotas restes un būsiet apmierināti ar preces kvalitāti, kas ir pieejama par pieņemamu cenu.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots