+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

auto spārni un to daļas

auto  spārni un to daļas

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo auto spārnu:

  1.  Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,,Auto spārni’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam Jums palīdzēt. Jums vajag tikai nospiest uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un nosūtīt jautājumu menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Auto spārni ir automašīnas metāla virsbūves daļas, kas atrodas ap riteņiem no durvīm līdz bamperim. Daži automašīnu spārni ir integrēti virsbūvē (parasti aizmugurējie), citi ir tikai atsevišķas daļas, kuras var iegādāties un nomainīt pēc vajadzības.

Auto spārni ir izgatavoti tādā veidā, lai varētu izvairīties no gaisa pretestības un uzlabotu automobiļa aerodinamiku, kā arī lai izvairītos no dubļiem un atlēkušiem akmeņiem no riteņiem, tadejādi aizsargājot virsbūvi no bojājumiem.

Šajā kategorijā Jūs varat atrast plastmasas un metāla auto spārnus (atkarībā no modeļa) un to papildu daļām, tādām kā, pagriezieni uz spārnu, zemspārni, loki ap spārniem, jostas uz spārniem un cits. Pirms izvēloties Jūsu automašīnai piemērotu spārnu, jums ir jāzina:

  • Automašīnas izgatavošanas gads;
  • Virsbūves tips;
  • Ar atveri / bez atveres sānu pagriezienam;
  • Ar atverēm/  bez atverēm sānu jostai..

Ja tomēr nevarat atrast meklējamo detaļu, vai arī ja neesat pārliecināts, vai tā tiešām piemērota Jūsu automašīnai, nosūtiet jautājumu menedžerim, izmantojot lodziņu "Tiešsaistes palīdzība!".

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots