+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

aizmugurējais bampers

aizmugurējais bampers

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo aizmugurējo bamperi:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,, Bamperi un to daļas’’ un ,,Aizmugurējie bamperi’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Abi automobiļa bamperi ir vienlīdz vajadzīgi. Priekšējais un aizmugurējais bamperis mīkstina automašīnas triecienu negadījuma laikā un tādējādi izglābj daudzus cilvēkus no nopietnākiem ievainojumiem.

Tomēr aizmugurējais bamperis arī var Jums palīdzēt un būt kā trešā acs ceļā. Bieži vien aizmugurējais bamperis izceļas ar to, ka tas jūt attālumu no automašīnas līdz objektam (novietojot stāvvietā). Sensors sāk  arvien skaļāk pīkstēt, ja tuvojaties šķērslim.

Jaunākās automašīnas var būt aprīkotas ar kameru, kas bez Jūsu palīdzības automašīnu novietos vēlamajā vietā vai garāžā.

Bamperi parasti ir izgatavoti no plastmasas. Bampera krāsu varat izvēlēties paši: vai vēlaties melnu bamperi vai tādas krāsas kā Jūsu automašīna.

Aizmugurējo bamperi var pārklāt ar īpašu pārklājumu, kas ir izturīgs pret oļu nodarīto kaitējumu. Tas ne tikai pagarinās bampera kalpošanas laiku, bet arī uzlabos estētisko izskatu.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots