+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

amortizators

amortizators

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo amortizatoru:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,, Bamperi un to daļas’’ un pēc tam  ,,Amortizators’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Amortizators - putu vai plastmasas veida detaļa, kas novietota starp bampera baļķi un bampera plastmasu. Ja vēlaties naktī mierīgi gulēt, bet braukšanas laikā justies drošāk, vai vismaz būt mierīgāki par iespējamo auto notikumu - amortizators ir izeja.

Amortizatori var būt izgatavoti no putuplasta vai porainas plastmasas.Poraina plastmasa, absorbējot triecienu sabrūk, bet putas, kas ir mīkstas, samazina trieciena stiprumu. Nav noslēpums, ka automašīnas priekšpusē esošais bamperis un tā baļķis satiksmes negadījumā tiek visvairāk bojāts, un šī daļa ir visbiežāk mainītā detaļa. Tāpēc tika izveidots amortizators, kas absorbē daļu trieciena un tādējādi aizsargā cilvēkus, kas atrodas automašīnā.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots