+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

bampera baļķis

bampera baļķis

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo bampera baļķi:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,, Bamperi un to daļas’’ un ,, Bampera baļķis’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Bampera baļķis -  amortizējošā daļa. Bampera plastmasa -  ārējā apdare labākam dizainam. Taču zem tā slēpjas bampera baļķis, kas veic daudz nozīmīgāku funkciju - pasargā Jūs no iespējamā negadījuma, trieciena.

Bampera baļķis sastāv no vairākiem metāla slāņiem. Starp šiem slāņiem var būt pildvielas, atsperes vai dažādas putas, kas mīkstina, absorbē triecienu.

Visa konstrukcija ir labi pārdomāta un nodrošināta. Tomēr neviens nevar garantēt satiksmes dalībnieku rīcību uz ceļa. Gadās viss, tāpēc mēs piedāvājam iegādāties drošu, augstas kvalitātes bampera baļķi, kas ļaus Jums gulēt drošāk un justies drošāk..

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots