+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

priekšējais bamperis

priekšējais bamperis

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo priekšējo bamperi:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,, Bamperi un to daļas’’ un ,,Priekšējais bamperis’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Priekšējais bamperis - daļa, kas pirmā saņem un absorbē triecienu negadījuma laikā. Nav noslēpums, ka šī automašīnas daļa ir viena no visbiežāk mainītajām daļām pēc autoavārijas. Tāpēc parūpēties par kvalitāti nepieciešams jau  iepriekš.

Priekšējais bamperis ne tikai rotā automašīnu. Tas arī uzņem gaisa plūsmu un nosūta to dzesēšanas radiatoriem. Piemēram, sporta automašīnās priekšējais bamperis ir saplacinātas formas un pateicoties šai formai, gaisa plūsma tiek novirzīta  uz sānu. Tas ir tāpēc, lai novērstu gaisa pretestību un aizsargātu automašīnas pacelšanos gaisā, braucot lielā ātrumā.

Priekšējais bamperis ir aprīkots ar iebūvētiem sensoriem, miglas lukturiem.

Priekšējā bampera krāsa vai nu pielāgojas automašīnas esošajai krāsai vai ir melna.Tas jau ir gaumes jautājums. Ir vērts zināt, ka jaunākās automašīnas bamperi ir pārklāti ar īpašu pārklājumu pret oļiem, tādējādi novēršot  dažādus iesitumus un citus bojājumus.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots