+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

dzinēja aizsargi, paspārni

dzinēja aizsargi, paspārni

Lai atrastu preces: Dzinēja aizsargi, paspārni, aizsargi zem dzinēja.

Vispirms auto filtrā (blakus meklēšanas lodziņam), izvēlieties savas automašīnas marku un modeli, nospiediet pogu  izvēlēties un turpiniet meklēšanu šajā kategorijā.

Ja neesat pārliecināts par izvēlēto daļu piemērotību, droši sazinieties ar mūsu menedžeriem, kuri vienmēr ir gatavi atbildēt, vai izvēletā detaļa ir piemērota Jūsu automašīnai. Darba laikā palīdzību atradīsiet šīs lapas stūrī, noklikšķinot uz lodziņa "Tiešsaistes palīdzība" un uzsāksiet sarunu.

Ja neatradāt vajadzīgo daļu savai automašīnai mūsu detaļu sarakstā -  sazinieties ar mūsu menedžeriem. Daudzas preces var pasūtīt pēc īpaša pasūtījuma un ātri piegādāt uz jūsu izvēlēto vietu vai pārstāvniecību. Ja prece nav e-veikalā, tas nenozīmē, ka mēs nevaram piegādāt.

Šajā kategorijā jūs atradīsiet:

Aizsargi zem bampera

Aizsargi zem ātrumkārbas

Aizsargi zem dzinēja

Dzinēja plastmasas

Paspārni atradīsiet:

Paspārni

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Dzinēja aizsargi, paspārni - detaļas, kas aizsargā dzinēju un tādējādi pagarina dzinēja  ekspluatācijas laiku.

Dzinēja aizsargi - zem dzinēja novietojama detaļa, kas pilda daudzas funkcijas. Šī daļa aizsargā motoru, stūres sistēmu, buksi gan no mehāniskiem gan  ķīmiskiem bojājumiem. Piemēram, dzinēja aizsardzība palīdz novērst koroziju (rūsēšanu), kā arī nodilumu. Sakarā ar dzinēja aizsardzību, netīrumi, putekļi un ceļa sāļi neiekļūst automašīnas iekšpusē.

Paspārni - daļa, kas aizsargā motoru no ceļa akmeņiem, nelīdzenumiem un citiem šķēršļiem. Tātad šī detaļa ir ļoti svarīga, ja bieži braucat pa grants ceļu, neasfaltētu ceļu - bezceļu. Dzinēja aizsargs, paspārni veic aizsardzības funkciju, kas pagarina dzinēja ekspluatācijas laiku.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots