dzinēja aizsardzība

dzinēja aizsardzība

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo dzinēja aizsardzību:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,,Dzinēja aizsardzība, paspārni’’ un ,,Aizsardzība zem dzinēja’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Šajā preču grupā nav nevienas preces.


Aizsardzība zem  dzinēja - detaļa, kas parasti ir izgatavota no mīkstas plastmasas. Tādas detaļas mēs piegādājam no Taivānas. Mīkstāka plastmasa -  kvalitatīvāka, taču jūs varat atrast arī cietākas plastmasas aizsargus.Izvēlaties Jūs!

Dzinēja aizsardzība veic ļoti svarīgu funkciju - aizsargā dzinēju no mehāniskiem un ķīmiskiem bojājumiem. Braucot pa grants ceļiem jūs pat nevarat iedomāties par to, kas notiek automobiļa apakšā. Automašīna saskaras ar ceļa putekļiem, akmeņiem, dubļiem. Ziemā - sāls. Šie lauka apstākļi var kaitēt dzinējam, veicināt koroziju (rūsēšanu), nodilumu. Šī iemesla dēļ dzinēja aizsardzība ir ļoti svarīga. Tas garantē ilgāku dzinēja darbību un aizsargā arī citas daļas: stūres sistēmu, bukses.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots