+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

motora pārsegi (kapoti) un to daļas

motora pārsegi (kapoti) un to daļas

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo motora pārsegu:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).
  2. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,,Motora pārsegi (kapoti) un to daļas’’.

Motora pārsegs (vai citādi saukts par kapots) ir atverama daļa automašīnas motora nodalījumā, kas ļauj piekļūt komponentiem motora nodalījumā.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Vieglajās automašīnās pārsegi ir aprīkoti ar slēdzenēm, lai pasargātu no zādzībām, bojājumiem vai pēkšņas atvēršanās braucot. Visbiežāk pārsegu atver un aizver nospiežot rokturi salonā.

Pārsegi parasti ir izgatavoti no tērauda, ​​taču pēdējā laikā ražošana no alumīnija ir kļuvusi aizvien populārāka. Citu ražotāju pārsegi izgatavoti pat no oglekļa vai stikla šķiedras, bet tas ir diezgan dārgs materiāls. Mūsdienu automašīnu pārsegu projektēšanā un izgatavošanā liela uzmanība tiek pievērsta gājēju drošībai.

Šo detaļu klāsts pie mums ir pietiekami liels. Šeit jūs atradīsit pārsegus un to daļas ne tikai jaunām, bet arī vecākām automašīnām. Ja jums nepieciešama palīdzība, lai atrastu piemērotu automašīnas pārsegu, nekavējieties un rakstiet mūsu menedžerim, izmantojot lodziņu "Tiešsaistes palīdzība", kas atrodas lapas apakšējā labajā stūrī.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots