+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

apakšējais rāmis

apakšējais rāmis

Lai vieglāk atrastu vajadzīgo apakšējo rāmi:

  1. Automašīnu filtrā (blakus meklēšanas lodziņam) izvēlieties automašīnas marku un modeli.

Katalogs ir sadalīts galvenajās automašīnas daļu kategorijās(lukturi, virsbūves daļas, spoguļi, akumulatori un tml.).

  1. Izvēlieties kategoriju ,,Virsbūves daļas’’, bet pēc tam ,,Rāmji, pastiprinājumi’’ un pēc tam  ,,Apakšējais rāmis’’.

Ja neesat pārliecināti par savu izvēles precizitāti, mēs vienmēr varam palīdzēt, Jums tikai jānoklikšķina uz lauciņu ,,Palīdzība tiešsaistē’’un jānosūta  jautājums menedžerim.

Parādīt vairāk Parādīt vairāk


Apakšējais rāmis - daļa, pie kuras piestiprina gandrīz visas lielākās un svarīgākās automašīnas daļas. Piemēram, šasija, dzinējs, pārnesumkārba - visas lielākās daļas vai mehānismi, kustīgās šasijas daļas.

Ar ko apakšējais rāmis atšķiras no parastā rāmja? Jāsaka, ka ne ar ko. Vienās automašīnās tiek izmantoti viengabala rāmji, citās no vairākām daļām.

Nevajag daudz domāt, un tāpat visiem ir skaidrs, ka apakšējam rāmim patiešām ir jābūt izturīgam, nekustīgam. Ne velti tas ir izgatavots no vairākiem slāņiem metāla vai tērauda. Tikai jaunāka ražojuma rāmji saskaņā ar jaunākajām  tendencēm ir izgatavoti no alumīnija. Tas patiešām samazina automašīnas svaru.

Ir vērts zināt, ka apakšējais rāmis mēdz rūsēt, jo tas saskaras ar dažādiem laika apstākļiem un ir redzējis dažādus ceļus, grants ceļus un bedres. Tāpēc ir nepieciešams parūpēties jau iepriekš un nodrošināt rāmja ilgu kalpošanas laiku.

JAUTĀJIET

Pašreiz prece nav noliktavā. Daudzas preces varam pasūtīt saskaņā ar Īpašo pasūtījumu, tāpēc norādiet savus kontaktus un piezīmes. 24 stundu laikā sazināsimies.
Pierādi, ka nēesi robots