+371 268 10330
Izvēlēties Transportlīdzekli
Produktu katalogs

FANTASTISKAS ZIŅAS MŪSU SORTIMENTĀ - ORIĢINĀLĀS REZERVES DAĻAS NO EIROPAS

Jā, jūs pareizi izlasījāt vārdu! Tās ir patiešām milzīgas, bet jau notiekošas izmaiņas mūsu diapazonā. Turpmāk sortimentā būs ne tikai alternatīvās rezerves daļas, bet arī oriģinālās rezerves daļas no Eiropas.

 

Kāds ir mērogs? Mūsu klāstam jau ir pievienoti vairāk nekā 8 miljoni oriģinālu detaļu. Citiem vārdiem sakot, jūs atradīsit detaļas pat 1200 dažādiem automašīnu modeļiem.
Kāds ir piegādes laiks? Mēs jau varam piegādāt jums oriģinālās rezerves daļas 3-10 darba dienu laikā (atkarībā no detaļu piegādātāja, kuru izvēlaties iegādāties). Piegādes uzticamība – 95%.

Kādi ir atgriešanās nosacījumi? Oriģinālajām detaļām atgriešana nav iespējama.

Mazumtirdzniecības noteikumu 17. punkts paredz, ka patērētāja prasību nomainīt nopirktu labas kvalitātes preci ar līdzīgu preci vai atdot samaksāto naudu Civilkodeksa 6.362 pantā norādīto iemeslu dēļ var apmierināt tikai tad, ja pārdevējs tam piekrīt un patērētājs ir iegādājies šādas preces:

“17.15. sauszemes transportlīdzekļi (ieskaitot detaļas un piederumus) (kombinētās nomenklatūras kodi no 8701 līdz 8716).”

Sakarā ar to, ka transportlīdzekļa detaļas ir iekļautas iepriekš minētajā preču sarakstā, augstas kvalitātes oriģinālās detaļas var atgriezt vai nomainīt tikai ar pārdevēja piekrišanu.

Kur meklēt? Detaļu sākotnējās kvalitātes būs viegli atrast citā adresē - signeda.org. Tiesa, šis tiešsaistes veikals, kurā jūs varat izvēlēties oriģinālās detaļas strādā ar mūsu darbinieku palīdzību, tiks atvērts mēneša laikā. Ir viens, bet! Preces var pasūtīt jau šodien. Kā? Zvanot vai citādi sazinoties ar mūsu vadītājiem.

Kāda ir cena? Mēs esam vērsti uz to, lai piedāvātu jums konkurētspējīgas cenas par oriģinālām rezerves daļām. Starp citu, ir svarīgi saprast, ka šīm detaļām ir oriģināla kvalitāte, tāpēc tās, protams, maksā vairāk nekā citas alternatīvas automašīnu detaļas.

Ir arī vērts pieminēt, ka īpaši labas cenas tiek piemērotas japāņu, korejiešu, Seat un Škoda marku automašīnu daļām.

Kāpēc šī ir laba ziņa? Tā kā mēs jums dodam iespēju iegādāties visas nepieciešamās virsbūves vai dzesēšanas sistēmas daļas no vienas vietas - Jums vairs nevajadzēs tērēt laiku ceļā. Starp citu, līdz šim mēs ne vienmēr esam varējuši jums piedāvāt trūkstošo alternatīvo produktu, bet tagad tā vietā varēsim piedāvāt oriģinālu detaļu par pievilcīgu cenu.

 

Tātad šo izaicinošo un ārkārtas gadu mēs noslēgsim ar blīkšķi! Pēc mēneša mēs ziņosim par jaunumiem par signeda.org, tāpēc aicinām sekot mums līdzi sociālajos tīklos: FacebookInstagram un Linkedin.

Gaidot jaunumus, šodien sazinieties ar mūsu menedžeriem un pasūtiet nepieciešamās detaļas.

Citi raksti

DODGE CHALLENGER 2016 DEMON VIRSBŪVES KOMPLEKTS
  Dzinējs: 6,4 L V8 485 ZS Pārnesumkārba: manuāla   ’’Challenger” ... vai jūs kādreiz esat domājis, ko &sc..
APBRĪNOJAMS ATTĒLS PAR GUDRU NAUDU: JEEP GRAND CHEROKEE 2017 SRT VIRSBŪVES KOMPLEKTS
Jautājums, kā izveidot satriecošu attēlu par gudru naudu? To ir viegli īstenot. Mums paveicās, ka klients izvēlējās Jeep Grand Cherokee 2017 SR..
JAUNIE VIEW MAX AUTO SĀNU SPOGUĻI. KĀPĒC IZVĒLĒTIES?
Trīs gadu desmiti. Pa to laiku View Max ir nodrošinājis līderpozīcijas pasaules automobiļu alternatīvo spoguļu tirgū. View Max produkti ir alte..
 LIELISKI JAUNUMI MŪSU SORTIMENTĀ: KSENONA BLOKI. TURPMĀK VISAS NEPIECIEŠAMĀS AUTO LUKTURU DETAĻAS PIEEJAMAS VIENĀ VIETĀ
Lai ietaupītu Jūsu laiku un apmierinātu Jūsu vajadzības, klāstam esam pievienojuši ksenona blokus. Turpmāk vienā vietā - Signeda veikalā vai in..