PEUGEOT - daļas

PEUGEOT - daļas

Peugeot daļas mūsu noliktavās ir piemērotas pat 47 dažādiem modeļiem! ,,Peugeot 508’’ automašīnu īpašnieki atradīs nepieciešamos bamperus, restes, priekšējos, miglas un aizmugurējos lukturus, bet ,,Peugeot 2008’’ īpašnieki mūsu e- veikalā atradīs šādas rezerves daļas: rāmjus, stiprinājumus, bamperus, dzesēšanas, gaisa kondicionēšanas radiatorus, akumulatorus un daudzas citas daļas, kas atrodas ,,Peugeot daļas’’ sadaļā.

Šo jautājumu un neskaidrību gadījumā, sazinieties ar mūsu menedžeri izmantojot lodziņu labajā pusē (zemāk) "Tiešsaistes palīdzība!":

  1. Ja nevarat atrast savu automašīnu un / vai nepieciešamās detaļas.
  2. Ja mūsu sortimentā nav nepieciešamās detaļas. Šo problēmu var atrisināt - menedžeris pasūtīs detaļu tieši no piegādātājiem, tas ir "Īpašā pasūtījuma" pakalpojums. Ir svarīgi zināt divas lietas:
  •  Detaļa, pasūtīta saskaņā ar īpašu pasūtījumu, līdz mūsu noliktavai var ceļot 2-3 mēnešus.
  •  Avanss ir obligāts.

Izvēloties automašīnas modeli ir vērts zināt, ka fotoattēlā parasti tiek attēlots konkrēta modeļa sedans, taču parasti detaļas pie mums ir arī universālam vai hečbekam.

Tāpat pievērsiet uzmanību skaitļiem, kas norādīti pie Jūsu izvēlētā automašīnas modeļa nosaukuma. Piemēram, pie modeļa var būt norādīti   skaitļi  - 07.96, kas nozīmē mēnesi (07 - jūlija mēnesis) un gada (1996. gads) saīsinājumu (mm.yy), kas norāda, kad automašīna tika izgatavota.Peugeot un Citroen -  preču zīmoli, kuri pieder franču  ,,PSA Peugeot Citroen Group’’ kompānijai. Uzņēmums ,,Peugeot’’ tika dibināts 1810. Gadā - tad ražoja kafijas dzirnaviņas. Pēc 20 gadiem uzsāka ražot velosipēdus un tikai pēc 1891. gada uzņēmums nolēma sākt automašīnu ražošanu. Vēl pēc septiņiem gadiem Peugeot daļas ir piemerotas ne tikai automašīnām, bet arī motocikliem - uzņēmums izlaiž tirgū  velosipēdus, automašīnas un motociklus. Tātad Peugeot daļas, automašīnas un kopumā viss zīmols tiek uzskatīts par vienu no vecākajām automašīnas reprezentējošām zīmēm.

Peugeot un Citroen automašīnas ieņem nozīmīgu vietu tirgū - uzņēmums ir otrais lielākais Eiropā (pēc uzņēmuma ,,Volkswagen AG’’ kompānijas). Pēc galvenās  rūpnīcas būvniecības Francijā (Sošo pilsētā), uzņēmums (starp 1929 - 1936 g.),  tirgū izlaida ,,Peugeot 201’’ modeli, kas izrādījās ļoti veiksmīgs - tiek ražotas pat 140 tūkst. šī modeļa automašīnas.

Pēc Otrā pasaules kara ,,Peugeot’’ sāka izlaist  Peugeot 203 un 403 modeļus, bet 1960. gadā - Peugeot 404 automobili. Drīz vien šos modeļus papildina īpaši maza automašīna - ,,Peugeot 205’’, kura atbilstība tagad ir 206 un 207 modeļi. Saskaņā ar loģisko numuru secību, 2012. gadā tirgū tiek izlaists ,,Peugeot 208’’, kā arī ,,Peugeot 508’’ vidēja lieluma  automobilis un kompaktā pilsētas automašīna - ,,Peugeot 5008’’.

Peugeot daļas un automašīnas var būt arī kupejas - kabrioleti, kas marķēti ar ,,cc’’ burtiem pie automašīnas markas nosaukuma. Piemēram,  ,,Peugeot 308 cc’’ neapšaubāmi ir kabriolets.

Peugeot daļas, automašīnas -  franču dizains, komforts, uzticamība, pasaules atzīšana. Jaunākie pētījumi liecina, ka Peugeot automašīnu apkopes izmaksas ir līdz pat 28 proc. lētāk nekā kopējais tirgus vidējais rādītājs. Tāpēc iegādāties ,,Peugeot’’ automašīnu ir ne tikai vērts, bet tas ir arī praktiski.